- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
8
Niesamowicie przerażające jest to jak Griezmann znika w trakcie meczu. No chłop jest całkowicie niewidoczny. O ile na początku pierwszej połowy coś tam jeszcze próbował, tak później zniknął totalnie, pojawił się przy golu, kierując piłkę do pustej bramki i znów zniknął.
Oczywiście wielkie brawa dla niego, że znalazł się w polu karnym i dał nam gola na wagę 3 punktów, jednak to stanowczo za mało jak na zawodnika za takie pieniądze i z takim kontraktem. Biorąc pod uwagę, że jakoś za miesiąc wróci Fati, latem zapewne za darmo przyjdzie Depay, a w odwodzie jest jeszcze Konrad, to czarno widzę jego przyszłość u nas. To nie jest młodzik, który się zablokował (jak na początku De Jong, który teraz gra przezajebiście), tylko stary, doświadczony wyjadacz, który swoje lata też ma. Jeżeli jakimś cudem do maja nie zacznie grać jak z nut, to nie widzę szans na to, aby Laporta chciał go zostawić. Albo odejdzie za hajs, albo w formie wymiany na innego gracza, ale nie wydaje mi się, aby został. Chyba, że uprze się i będzie drugim Bale'm.
To właśnie od sprzedaży jego i Coutinho powinniśmy zacząć letnie okienko. Przede wszystkim za sprawą tego, że kompletnie do nas nie pasują i pobierają wielkie pensje. O ile Griezmann czasem jeszcze coś strzeli, wróci się do obrony i ma końskie zdrowie, tak Coutinho to jak dla mnie piłkarz-wrak. W dalszej kolejności powinny odejść klubowe maskotki typu Martin, Todibo, Firpo, za których kroci nie dostaniemy, ale jednak nie ma sensu, aby pobierali hajs, prezentując to, co prezentują. No i ostatnia niewiadoma - Dembele. Gość jest specyficzny, ale jego ubogie kiwki i fatalne próby dryblingów, a także kruche zdrowie i wysoka pensja, sugerują, że chyba lepiej byłoby się go pozbyć. On się broni przede wszystkim szybkością i tym, że potrafi huknąć obiema nogami. Stara się, to fakt, jednak jest strasznie niezdarny...
0
@LuisSalvano No Depay to, to nie jest.
1
@LuisSalvano Griez mi przypomina Ronaldo po części, cały mecz go nie ma ale statystyki ma :P
0
@LuisSalvano sprzedasz Martina , to bedziesz mysial kupic drugiego napastnika na ławkę, sprzedasz Firpo to bedziesz musial kupic obronce który zagra raz na 15 spotkan i rezerwowi tak beda grali padake bo nikt nimi nie rotuje .
2
@LuisSalvano gdyby lepsza skuteczność Messiego i Pjanica to Griezmann skończyłby mecz z dwoma asystami i golem. Wczoraj prawie cały mecz harował jak wół, wbiegał w wolne przestrzenie i robil miejsce Albie.
0
@ShawnC za Firpo w przyszłym sezonie ma grać Balde ze szkółki.
0
@LuisSalvano
2 najlepszy strzelec zespołu jakby nie było, wczoraj mógł miec dodatkowo 2 asysty, zwłaszcza szkoda ze messi takiej setki nie wykorzystał
jak dla mnie jak ma liczby to sie broni bo tego od niego oczekuje:)
messi, dembele,fati, griezmann, depay + trincao - to 6 pilkarzy na 3 pozycje czyli idelanie na długi sezon:)
0
@Dankhog na jedno wyjście
0
@lucca87 Leo odejdzie to trzeba bedzie kupic szostego :D