- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
8
Pedri plusy:
1:41 – Przerzut przyspieszający akcję do Dembele.
https://zapodaj.net/cf45853a198a1.png.html
6:35 – Najpierw odzyskuje piłkę pod bramką Bilbao I zagrywa od razu do Leo, a potem dobrze z nim na ścianę dzięki czemu Leo znajduje możliwość podania do Griezmann’a po przebiciu się.
https://zapodaj.net/97b66d53dbb10.png.html
https://zapodaj.net/2809f28b4ddf6.png.html
25:28 – Najpierw odebrał niecelne podanie, a zaraz po odbiorze szybkie podanie do Griezmann’a.
https://zapodaj.net/77a089953824e.png.html
67:01 – Brawa za przechwyt.
https://zapodaj.net/96ba0942248e7.png.html
92:22 – Kolejny znakomity odbiór Pedriego, którym rozpoczął kontrę.
https://zapodaj.net/6d1ba4153b602.png.html
93:37 – Dobrze puszcza Leo.
https://zapodaj.net/68ca05c7f0045.png.html
Pedri minusy:
38:12 – Dobrze machnął rywala, ale podał do nikogo.
https://zapodaj.net/a3e79cefa689f.png.html
51:29 – Niecelne podanie.
https://zapodaj.net/801469b09edae.png.html
71:36 – Kompletnie niedokładne podanie
https://zapodaj.net/cd65292ed15e4.png.html
Podsumowanie
Pedri, niektórzy mogą mówić, że znakomity mecz, inni że tylko ‘dobry’, a jak ja uważam? Zaraz się dowiemy. Zacznijmy od pozytywów, odbiory (7’, 26’, 68’, 90’+3’), do tego odzyskane piłki (51’, 77’), w grze ofensywnej wypadł trzykrotnie dzięki swoim odbiorom (7’, 26’, 90’+3’), do tego na plus podanie z 2’, puszczenie Leo w 90’+4’ I uratowanie akcji z 30’ oraz utrzymanie pod presją piłki z 11’. Na minus niedokładność (39’, 52’, 72’) I 1 strata (78’). Przemieszczał się często w lewej centralnej części boiska, czasami pokazywał się z prawej, pod presją rywala jak była drużyna nie był za mobilny, ale to raczej kwestia czasu I doświadczenia do złapania zanim się stanie taki, jaki powinien być w środku pola. W obronie napracował się I to bardzo, w ofensywie mniej, ale swoje odzywy miał, ocena ostateczna 7.5. Dobre zawody, ze zbliżeniem na bardzo dobre w wykonaniu Pedriego.
Oznaczeni:
@norbi77 @Yoshi94 @masq @Kamil92 @mekston
@kryhaa @tristan87 @macio_944 @RonnieVEB @Archie
1
@Rewolucja123 też uważam że zagrał dobrze. Wbrew temu co mówili komentatorzy
1
@endriuuu2 w rozegraniu wypadł słabo, głównie ograniczał się dobklepek, ale jak miał już okazję, to patrz 7', 26' i 94'.
1
@Rewolucja123 Dałem notę 8 za ten mecz lub 7 cholera nie pamiętam:)