La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

6

Wczoraj wyjechałem z domu o 7mej rano do pracy, po pracy miałem wizyte u elektryka samochodowego no i wróciłem do domu po 20tej dopiero..wykończony jak Pies...Zjadłem o 20.30 obiad i zadowolony odpaliłem lapka by obejrzeć meczyk...wytrzymałem do wyniku 1:0 a później zasnąłem(co mi się rzadko zdarza ostatnio). Przebudziłem się i wyłączyłem lapka a rano dostałem tylko potwierdzenie z flashscore o wyniku...mówię sobie: no cóż mnie tam omineło, teraz oglądam skrót i sobie mówie: dzięki Barcelono za taki prezencik urodzinowy! Nie chodzi mi już że wygrana, ale że była walka do końca.Vamos!

konto usunięte

0

@KrystianR niezła historia

2

@marcin000019 no trochę żal że nie udało się na żywo całego meczu obejrzeć..bo po obejrzeniu powtórki, te strzały dembele w poprzeczkę, przewrotka gryzaka no i ten voley alby...super...jedyne co to umtiti wczoraj to jakieś nieporozumienie no ale coż.

1

@KrystianR Słupek Messiego przy 2:1 na cały dom krzyknąłem CUlwa.

0

@KrystianR Wszystkiego Najlepszego;)

0

@Witekk10 a dzieki! ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?