La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 929 Culés

5

Zły występ Tottenhamu. Wygląda na to, że tym razem brak Kane'a będzie odczuwalny jeszcze mocniej niż zwykle, a zespół miał problemy jeszcze zanim Anglik wypadł ze składu. Chociaż grali dużo gorzej od rywala to do końca była szansa na remis, co pokazuje jakie problemy wciąż ma Chelsea. Wiele może się jeszcze wydarzyć, ale na razie nie wydają się zagrożeniem dla Atletico.

0

@Chakalaka Oby Atleti odpadło

konto usunięte

1

@Chakalaka wiesz nowy trener w postaci Tuchela jest odczuwalny. Srodek sezonu i nagle zmiana taktyki i ustawienia. Niemiec zreszta nie przywiązuje się do jednej formacji. Myśle, ze jeszcze kilka meczów i inaczej gra The Blues będzie wygladala.
Tottenham natomiast jak to Tottenham. Ciul z nimi. Efekt nowej miotły szybciej się skończył niż zaczął na dobra sprawe.

konto usunięte

3

@Wossi61FCB Oby nie. Jak przejdą to będą grać więcej meczów i większa szansa, że spuchną w lidze

6

@viscajasiek Bardzo w to wątpię by aż tak spuchli. Choć bardzo im tego życzę, to to jest jednak 13 punktów, a Simeone nie jest frajerem.

0

@Chakalaka No Ameryki żeś nie odkrył w tym momencie Atletico może postawić się każdemu.Tym bardziej takiemu zespołowi jak Chelsea które jest w przebudowie z nowym trenerem .

0

@Wossi61FCB Jak awansują to dostaniemy aż 2 mln zmiennych za Luisa :D

0

@Coutinho007 to moze styknie na wyplaty wynagrodzenia za styczen

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?