- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1047 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1047 Culés
0
Ktos na bieżąco ogląda mecze PSG ? Jak ich dyspozycja wygląda i jak przewidujecie przebieg dwumeczu z nami ?
2
@El Plutoninho Grają słabo, mecze wygrywają tylko dzięki fenomenalnemu atakowi. Potrafią zdominować rywala jako zespół ale jako zespół nie potrafią atakować - bardziej to indywidualne akcje. Wg mnie mamy szanse jeśli nie będzie błędów indywidualnych.
0
@JarekS Czyli sytuacja nie wyglada tak źle jak źle wyglądała gdy ich wylosowaliśmy. 60-40 dla Barcelony ?
0
@El Plutoninho PSG to dziwne eksperymenty plus parę solidnych graczy - Neymar, M'bappe, Marquinhos, Verratti.
Powiem tak, jeżeli wyłączysz Neymara to PSG znika, ich gra opiera się głównie na nim.
0
@El Plutoninho dzisiaj biorąc pod uwagę że jesteśmy w formie to jest 50-50. My też mamy swoje problemy bo w rozgrywkach europejskich najważniejsze jest doświadczenie w walce z różnymi stylami grania. Paradoksalnie nasze atuty z ligi hiszpańskiej mogą w rozgrywkach europejskich być naszymi słabymi stronami. Zawodnicy jak Araujo, Dest, Pedri nie mają obycia w walce z atletycznymi zespołami francuskimi - zobacz ile problemów miał Araujo z Kennedym ostatnio (który nie grał w hiszpańskim stylu). Dużo dzieciaków boi się błędów indywidualnych naszej drużyny zapominając że nasza młodzież nie ma obycia w graniu na tym szczeblu rozgrywek. Wg mnie jest 50-50 bo wszystko jest możliwe od bardzo wysokiej porażki po bardzo wysokie zwycięstwo.