La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

0

Gdyby zestawić trzech najlepszych napastników np el Fenomeno vs Suarez vs Lewy to jak byście ich kolejnościowo wybrali?

8

@LeoMessi1994 Dokładnie tak jak ich wymieniłeś.

1

@LeoMessi1994 Nazario zawsze number one.

2

@Encore @don'T.R.I.P.e mnie Nazario zawsze ciekawił z jednego powodu juz ci mówie jakiego. Gość był gruby i powinien być wolny a go nikt nie mógł zatrzymać natomiast Suarez jak się spasł to go każdy doganiał nw skąd ta różnica....

0

@LeoMessi1994 Trudny wybor, ale chyba wygladaloby to tak:
1. Suarez - najlepszy z calej trojki pod wzgledem goli i asyst - z sukcesami w 3 roznych ligach, w tym dwoch okreslanych jako najmocniejsze na swiecie.
2. Lewandowski - rowniez bardzo duzy dorobek strzelecki, duzo trofeow wygranych z Bayernem. Od wielu sezonow nie schodzi ponizej bardzo wysokiego poziomu.
3. Ronaldo - zdobyte MŚ, triumfy z Realem, oczywiscie genialny drybling i przyspieszenie w swoim prime, ale wlasnie ten prime nie trwal jednak zbyt dlugo, a i dorobek bramkowy ma wyraznie gorszy od ww. dwojki, dlatego stawiam go na 3. miejscu.

0

@JimMorrisonFCB dziwi mnie jedno że taki Ronaldo z nadwagą był szybki że go nikt nie mógł i tak dogonić a Suarez tego nie ma. Nw na czym to polega orientujesz się?

0

@JimMorrisonFCB Ronaldo załatwiły kontuzje.
Suarez i Lewy daleko za nim, jeśli brać pod uwagę talent i to co pokazywał na boisku.

2

@JimMorrisonFCB Ja jednak nie patrze na nich pod katem bramkowym, bo teraz po prostu pilka jest inna i strzela sie wiecej goli.

Gdyby R9 zaczynal w dzisiejszych czasach, to tluklby jak Haaland i Mbappe, gdzie zaden z nich nie jest lepszy od niego. Ronaldo, Shearer, Raul, Van Nistelrooy, Del Piero, Batistuta czy Romario albo Henry dzisiaj mogliby strzelac podobnie wiele goli, jak Lewy czy Suarez. Musimy brac poprawke na to, jak wyglada pilka ogolnie w danych czasach.

Osobiscie, stawiam R9 ponad ta dwojka. Ronaldo to byla magia, sila, do tego szybkosc w jednym. Kompletny pod kazdym wzgledem i naprawde szkoda jego kontuzji, ale po tylu problemach z kolanem, ile on mial, to niesamowite ze powracal i zamykal geby krytykom. Powrot w sam raz na MS2002 to byc moze najlepszy comeback w historii futbolu, a jego wystep w Korei i Japonii to top 3 indywidualnych wystepow na MS z niesamowita liczba 8 goli w tym praktycznie wszystkich tych najwazniejszych i z bramka w finale.
Poza tym, facet sprawdzil sie w Hiszpanii raz, dalej w najsilniejszej wowczas lidze wloskiej, a pozniej drugiej najsilniejszej wtedy, czyli hiszpanskiej. Do Anglii nie musial tak naprawde isc, a kiedy juz liga byla uznawana za najlepsza w Europie, to jego zdrowie nie pozwoliloby juz na powodzenie tam (koncowka w Realu, problemy z kolanem w Milanie pokazywaly, jak zaczynal pfzegrywac walke z wlasnym cialem). Il Fenomeno.

0

@YoNoEntiendoNada dziwi mnie skąd ta szybkość u Ronalda skoro był gruby to mnie u niego dziwi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?