La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

0

Jest tutaj jakiś brodacz? Jak stosujecie olejek do brody, tzn. codziennie czy raczej rzadziej, żeby też za bardzo brody nie przetłuszczyć?

1

@ranger3120 Kilka razy w tygodniu w zupelnosci wystarczy. Na zmiane stosuje z balsamem do zarostu, ktory fajnie nawilza brode i pozostawia uczucie swiezosci.
Jesli chodzi o olejki to polecam ten - jak dla mnie niezrownany zapach i swietna wydajnosc (wystarcza dwie krople)
https://uzbira.pl/olejek-do-brody-blue-collar-oil-can-grooming-50ml
Natomiast jesli chodzi o balsam to bardzo lubie ten:
https://www.ceneo.pl/69399517

2

@ranger3120 Ja stosuje olejek codziennie rano po wcześniejszym obmyciu jej chłodną wodą i wyczesaniu kartaczem. Od siebie polecam olejek Booze&Bacy mocny zapach zdecydowanie lepszy niż wiele innych. Polecam.
Co do wieczornego dbania o brodę to używam szamponu do brody (obecnie piwny szampon od Captaina Fawcetta). Oczywiście wieczorne wyczesanie brody to również obowiązek. Raz w tygodniu nakładam również odżywkę obecnie marki Golden Beards na bazie konopii.

2

@JimMorrisonFCB @patry295 w sumie to już nie broda u mnie, a bardziej zarost xD ale dzięki, mam jakiś olejek nie pamiętam jaki, kartacz też jest więc coś poleci :D dzięki panowie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?