La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

3

Pirlo to będzie... ciekawy trener. Dzisiaj wpadł na tak dziwaczny pomysł, że byłem w szoku. Bentancur z Rabiotem schodzący między obrońców do rozegrania to raczej żadna nowość, ale żeby Sandro i Danilo grali w pomocy to serio... przechytrzył Conte, bo Lautaro z Lukaku nie mogli grać tak blisko siebie. A Demiral, jak tak dalej pójdzie, to stanie się potworem. Dziś sporą liczbę strzałów wyblokował, wiele razy wsadził nogę w kluczowym momencie. Lubi się poscierać fizycznie o czym wspominał Szczęsny i ma do tego warunki. W Turynie będzie z niego pociecha.

1

@BorzyKrzys
Juventus gra nieźle w tym roku. Szczególnie w defensywie, ale w ofensywie bywa gorzej, myślę, że na walkę o puchar i na walkę do końca o serie A może to wystarczyć, ale w lidze mistrzów przy bardzo skutecznym zespole (Bayern, City, Liverpool, czy nawet ostatnio Barcelona/PSG) może być ciężko, że względu na to, że właśnie ofensywnie kuleją.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Już Liverpool chciał dać 50 mln za Demirala w zimowym okienku, ale Juve szczerze by się sfrajerzyło nawet jakby odddali go za 100 mln . W pandemicznych czasie gość jest bezcenny a dopiero co wrócił po kontuzji i był długo bez gry.

konto usunięte

0

@Kubix93 Proszę cię pomijając już wypowiedzi z Bayernem/City/Barcą/PSG nie będę komentował, ale chyba nie oglądałeś Liverpoolu ......... nie mają obronny . Jak awansują z Lipskiem to będzie cud.

0

@Kubix93 Któryś raz widzę kogoś kto gada o Juventusie przez pryzmat Ligi Mistrzów. Ludzie, nikt w tym zespole nie oczekuje zdobycia tego trofeum w tym sezonie XD Dla Pirlo to jest pierwszy sezon na ławce trenerskiej w ogóle, a wiara mówi o LM. Nie z taką kadrą...

0

@Thomas99PL
Zgadzam się, osobiście sam upatruje, że Lipsk może sprawić tu niespodziankę. Chodzi mi bardziej o to, że piłka nożna składa się na to, że żeby wygrywać tryplet trzeba mieć coś więcej niż niezłą obronę.
Dlatego jeśli chcesz mogę się z Tobą założyć, że jeśli Juventus zagra w półfinale ligi mistrzów to wpłacam 100zł na wybraną przez Ciebie fundację charytatywną, jeśli się tak nie stanie to Ty wpłacasz te 100zł :)
Oczywiście zakład czysto sportowy, bez żadnych docinek :)

0

@BorzyKrzys
To właśnie kolega się napina w każdym swoim komentarzu, że Juventus idzie nie po ligę mistrzów ale po tryplet ogólnie. Także ja tylko próbuje mu wytłumaczyć, że to raczej nie będzie miało miejsca :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?