La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

konto usunięte

1

Piszecie, że szkoda, że Neymar nie będzie grać. Wolicie żeby robił naszym obrońcom Wieże Eiffla?

5

@MesQueUnClub96 No wiadomo, że dla Barcelony to dobrze ale dla widowiska juz gorzej

7

@marcin62 Miałbyś widowisko, jakby wpakowali nam dyszkę w dwumeczu.

konto usunięte

1

@marcin62 no ja patrzę na to z punktu widzenia kibica Barcelony :D

2

@MesQueUnClub96 Ale, że Neymar jest tak atrakcyjny, że nasi chłopcy z obrony nie będą mogli się powstrzymać?

konto usunięte

0

@hayek Przed innymi nie bronimy.

1

@Kettger Dopóki defensywa się nie ogarnie to i tak się spodziewam jakiegoś hokejowego wyniku w dwumeczu, niezależnie od obecności Neymara xd

1

@MesQueUnClub96 Dla mnie oglądanie futbolu to przede wszystkim rozrywka. Mimo, że jestem kibicem Barcy mecz ma mi umilić wieczór, a że Barca polubiła przegrywać z dużymi klubami to już nawet mnie to nie rusza ;p

konto usunięte

0

@4drian0 no ale chyba nie chcesz żebyśmy U SIEBIE przegrali 0:5

0

@MesQueUnClub96 Ja naprawdę nie wymagam dużo patrząc na to jaki posiadamy skład i jakie są braki w kadrze. Chcę, żeby tylko nie biegali ze spuszczoną głową po pierwszej straconej bramce..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?