La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

21

Plus za Moribe w podstawie, takich jaj nikt tu nie miał od Pepa

konto usunięte

2

@jeyx77x Valverde przecież wystawiał 16 letniego Fatiego.

konto usunięte

6

@koziar Jak nie miał kim grać.. :-D

konto usunięte

0

@VenoM Suarez, Messi, Dembele, Griezzman. Wiem, że żartujesz, ale sporo osób tu umniejsza Valverde a to on dał szansę Ansu, nie mając ku temu tak naprawdę powodów oprócz opinii, że to duży talent.

konto usunięte

1

@koziar Przecież kontuzjowani byli, co ty mi tu wciskasz. Z ataku chyba dostępny był tylko Griezmann dlatego on i Perez dostali szanse.

0

@jeyx77x Dobrze, że del Bosque nie jest selekcjonerem Hiszpanii, bo by go powołał i mu zepsuł karierę jak Bojanowi.

konto usunięte

0

@VenoM Ansu dostawał minuty nawet gdy byli Messi, , Suarez, Griezzman i Dembele dostępni. Nic nie wciskam, sam zobacz staty.

konto usunięte

0

@koziar Dał mu szanse do grania, bo nie miał kim innym grać. Gdyby wszyscy byli zdrowi to nawet by nie zagrał. Inna sprawa, że się sprawdził i został.

konto usunięte

0

@VenoM Nie zależy mi, żeby zmieniać Twoje zdanie. Dla mnie sytuacje są dosyć podobne, więc to nieprawda ,że Koeman ma akurat w sprawie wystawienia nowego, młodego - jaja największe od czasów Pepa. I tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?