- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
0
Ciekaw jestem jak rozkłada się procentowo zaufanie społeczeństwa do Pislicji.
Jeśli ufa im więcej niż 20 procent to będzie jakaś masakra.
To jak ta formacja się stoczyła przechodzi ludzkie pojęcie.
0
@Majkel34 Kocham Policje i straz miejska
0
@Majkel34 nie wrzucajmy wszystkich gliniarzy do jednego wora;)
0
@Barca1992 Chyba napisałem. Policja, nie każdy policjant...
1
@Majkel34 Szacunek do tej instytucji jaki ona budowała ponad 30 lat została zniweczona przez kilka decyzji partii rządzącej. Co nie zmienia faktu że jak już to należy hejtować PIS i policję/instytucje bo większość policjantów to porzadni ludzie którzy wykonują po prostu swoją pracę, a nie oni wybierają jakie dostaną rozkazy.
1
@Majkel34 ta formacja się nie stoczyła, jeśli uważasz ze Policja jest gorsza, bardziej brutalna etc. To świadczy to o tym ze jesteś małolat i nie pamiętasz jaka policja była jeszcze 10-15 lat temu, nigdy tez pewnie nie przechodziłes przez zatrzymania, przesłuchania itp.
2
@MysticCat Jestem starszy niż myślisz. Czegoś takiego jak teraz nie widziałem nigdy. Policja łamiąca prawo pod pretekstem wykonywania "rozkazów'.
@Kgorecki2500 jak się ich widzi to nasuwa się wniosek - Jezus Maria bandyci.
0
@Majkel34 być może, nie byłem nigdy na takim większym proteście lub miejscu gdzie musiała interweniować duża liczba policji, więc opinia bierze się z internetu i telewizji gdzie chcąc nie chcąc w centrum będą te brutalniejsze przypadki bo jest to medialne. Ale tak, niestety obecnie taki jest obraz policjanta, jest przeciwny temu jak powinien wyglądać. Co nie zmienia faktu że dalej mam wielki szacunek do tych ludzi i to że każdego dnia mogą ryzykować życiem dla innych ludzi.
0
@Majkel34 sugerujesz ze policja pierwszy raz łamie prawo pod pretekstem wykonywania rozkazów ?
I chyba na prawdę mało wiesz skoro mówisz takie bzdury, z policja było tylko gorzej i wie tak kzdy kto miał z nią jakiekolwiek doczynienia
0
@Majkel34 poza tym jak możesz powiedzieć ze jesteś starszy niż myslisz skoro nawet nie powiedziałem ile masz wg mnie lat xD