La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1025 Culés

1

Są tu jacyś gitarzyści? Pochwalcie się na jakich gratach gracie, może zrobimy fajne gorące dyskusje. Może nie będzie nas dużo, a może będzie chociaż kilku? :)
Proponuję szablon:
Wiosło:
Wzmak:
Efekty, kostki i inne:
Gust muzyczny:

Mogą być fotki.
Ja zacznę :)
Wiosło:

Ibanez GRG121DX-WNF, kupiłem w zeszłe wakacje w celu modów, zmieniłem elektronikę i klucze. Jedna z lepiej leżących gitar w moich łapach.
https://i.imgur.com/GNLUxXS.jpg
Fotka przed modami zaraz po zakupie.
Wzmak:

Aktualnie mam head Blackstara HT50 Club z paczką Davida Labogi na v30 i k100.
https://i.imgur.com/HMtNqTE.jpg
Efekty, kostki i inne:

Pod hd500x, głównie do modulacji.
Fota kompletu przed zmianą kolumny:
https://i.imgur.com/xM3WBk3.jpg
Gust muzyczny:
Gram mocnego rocka, trochę metalu ale nic mocno ciężkiego. Niedługo nagrywamy z kapelą demo. :)

Pozdro! Ciekawy jestem jak to się rozwinie!
PS. Jeżeli macie samą gitarę, akustyka, klasyka czy inną mandolinę to też śmiało się pochwalcie! :D Może być też inny sprzęt muzyczny.

2

@kuz Jedynie akustyk od Yamahy.

0

@sebasek99 CD-60, F310 czy coś innego? ;)

2

@kuz F370, takie byle sobie pograć palcami od czasu do czasu.

1

@kuz Mam Fendera CD-60, jestem strasznym casualem, aczkolwiek ciagle sie ucze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?