La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

4

Nie podoba mi się jak ktoś studzi nastroje przed dzisiejszym meczem przywołując spotkanie z sevillą. Przegraliśmy, ale nasz styl był dobry i tworzyliśmy okazję, a sama Sevilla w obecnej dyspozycji może pokonać każdego.

0

@busquets5 Jasne że może wygrać z każdym. Ale tu właśnie o to chodzi. Aby móc wygrać z drużynami z topu, to trzeba jakaś taka drużynę pokonać. Nic nie da ogrywanie ogórków po 5:1 ,jeżeli nie będziemy potrafili wyjść pewno siebie i wygrać z taka Sevilla. Presja w meczach z potentarami jest dużo większa....

0

@busquets5 Analizowałem to spotkanie i muszę się zawieść po Koeman przegrał wojnę taktyczną o środek pola z Lopeteguim, Rakitic i Fernando zagęszczali środek pola, wspierani przez Jordana ciągle szukali wolnej przestrzeni za plecami naszego pivota przed linią obrony. Busquets był ciągle w sytuacji 1 na 2 i niewiele przez brak wsparcia w środku pola mógł zrobić, brakowało rozgrywającego dyktującego tempo gry i cofającego się po piłkę, który potrafi się przy piłce utrzymać i wyjść spod pressingu rywali (Arthur) lub grający regularnie Puig. Wtedy moglibyśmy mieć nawet przewagę trzech na dwóch i mieć możliwość podań za linie obrony lub na skrzydło, zdobywając w ten sposób teren.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?