- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
1
Pamiętajcie że Dembele jest tak dobry jak Mbappe, A Mbappe bez Neymara oraz z wielkimi drużynami nie istnieje.....
@Khajio @Yosemite @YoNoEntiendoNada @Janiama
0
@PatrykBarca Oho, wiedziałem że tak będzie. Widocznie kibice Barcelony znają lepiej Mbappe, niż kibice PSG.
1
@PatrykBarca Pan Pilkarz. Bez Neymara, bez Di Marii, to postanowil, “OK, pociagne ten wozek.”
0
@Khajio Oho, widze ciężko się przyznać do błędu nawet nie mając argumentów.
0
@PatrykBarca No ale co ja takiego napisałem? Stwierdziłem wyższość Dembele? Nie. Czy posiada problemy z wielkimi drużynami? Nie. Czy bez Neymara nie istnieje? Nie. Czy nie potrafi ciągnąć drużyny? Też nie. Stwierdziłem tylko, że Mbappe dużo lepiej sobie radzi u boku Neymara, gdy ten nie ma tego problemu i że to Neymar dużo lepiej potrafi przewodzić drużynie. Nigdzie nie zasugerowałem jego niemocy w tym aspekcie. No i jakiego niby błędu? Bo wyszedł mu mecz z Barceloną, to puszczamy w niebyt wszystkie jego słabe występy? W takim wypadku odpowiedz mi, co pożytecznego zrobił w kluczowych spotkaniach z United i Lipskiem? Albo jak zaprezentował się w superpucharze, po którym grzmiało we Francuskich mediach, po tym jak legendy PSG dość mocno się o nim wypowiadały? Uważasz, że wczorajsze spotkanie udowodniło moje złe spojrzenie na tego zawodnika, ale czy jego możliwy zły występ w weekend nie będzie kontrargumentem na podobnym poziomie? No właśnie. Nigdy nie powinno oceniać się zawodnika na podstawie jednego meczu, tylko na podstawie dłuższych okresów, które u Mbappe są bardzo nierówne. Jeżeli chce mi coś udowodnić, to niech zacznie grać regularnie i przy tym lepiej niż dobrze, bo czasami się go dość ciężko oglądało w lidze.