La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

1

"Oh jaki my mamy skład na papierze !" Na papierze to ja mam prawie 5K wynagrodzenia, a to co jest w rzeczywistości na koncie to już jest zupełnie inna bajka.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 tak mao masz? :D

0

@Ghotti W mojej miejscowości ludzie dużo mniej zarabiają, ale też ceny są tu inne, niż w Warszawie, bo za cenę stołecznego mieszkania to ja tu stawiam dom z działką. Ludzie to się w ogóle cieszą, że mają pracę w tej pandemii bo było mnóstwo zwolnień.

0

@Ghotti co to za podejście xD każdy żyje jak chce i jak mu wygodnie, skoro mu to pasuje

konto usunięte

0

@Joe_Pesci @MesQueUnClub_87 ironia znaju? :E

0

@Ghotti Myślałem, że pytasz poważnie, w każdym bądź razie no tak jest jak napisałem :D

0

@Ghotti nie znaju ani nie paniemaju, polski bitte

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 no coś ty 5k brutto to jakies 3500 w kraju gdzie 50%? pracuje za najnizsza krajowa ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?