La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

16

Koeman: Pedri za 5 lat będzie lepszy niż jakikolwiek pomocnik w Paryżu, Dest za 5 lat będzie bardzo dobry. Wiem, że to trudne, ale ma sens. Zamierzamy zmienić wiele rzeczy i nie jestem smutny.

Nie wiem jak do tego pochodzicie, ale ja generalnie mam spokój i zaufanie do Ronalda. Zastał konkretne bagno i widać, że chce budować coś na przyszłość. Czekam na odejście świętych krów i czasy, kiedy to trener będzie głównym punktem odniesienia.

0

@Gaucho oby nikt nie wpadł na fatalny pomysł zwolnienia go.

0

@Gaucho koeman ma rację, mamy młodych zawodników o bardzo dużym potencjale, Pedri na tle zespołu PSG wyglądał bardzo dobrze, a chłopak ma zaledwie 18lat.Trincao wszedł i miał przebłyski, Dest już mógłby grać spokojnie w ich pierwszym składzie. Wszystko się rozbija o to, że Ci zawodnicy muszą mieć wsparcie doświadczonych zawodników o uznanej marce. Ci którzy są w zespole obecnie są wypaleni psychicznie,nie mają głodu wygrywania, ich czas już ewidentnie minął.Gdyby udało się ściągnąć depaya, Garcię, wijnaldum'a, albo innego klasowego śpd to zespół zrobiłby bardzo duży krok do przodu.

0

@joloskyy Tyle, że jeśli masz graczy z charakterystyką pod granie pozycyjne, a nakazujesz im grać ostrożnie, zachowawczo i bezpośrednio to cudów się nie spodziewaj ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?