La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

0

Ja bym chciał tylko zaznaczyć że cała linia środkową tego bogatego szejkowatego pertodolarowego PSG kosztowała mniej niż Pjanic:)
Veratti- sztanga fajek, Danilo wyp, Rafinha, Herrera za darmo, Paredes 40mln.

9

@PatrykBarca Toć temat transferu Pjanica był wałkowany milion razy, serio nie wiesz o co w tym wszystkim chodziło?

0

@PatrykBarca no dobrze, ale ich druga linia nie jest jakaś fenomenalna, poprostu mają Verattiego który nie dość że ma niesamowitą wizję, jest kreatywny i świetnie rozgrywa, to jeszcze odbiera mnóstwo piłek i jest agresywny w pressingu.A my na tej pozycji mamy Busquetsa który nadaje się do domu spokojnej starości.

0

@Zoker Niech Ci będzie to De Jong. Nie chodzi tu o samego Pjanica ale fakt wartości. Czy Arthura którego kupiliśmy za nie mało kwotę.

0

@busquets5 Paredes wczoraj ich cichy bohater. Przecinal każdy atak. Przeszkadzał w rozegraniu. Doskakiwal w odpowiednim momencie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?