La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

4

"Piqué: K***a, Skupmy się na piep*****m posiadaniu piłki. Dalej! Trzymajcie piłkę, k***a!
Griezmann: Uspokój się, przestań krzyczeć, k***a! [w oryginale hiszpańskie przekleństwo „la concha de tu madre”]
Piqué: K***a, Grizi, nie! [też odpowiedział „la concha de tu madre”] Pier*** się, cierpimy, cisną nas przez pięć minut.
Griezmann: Nie krzycz na mnie! Też cierpię.
Piqué: Do cholery, biegamy jak szaleni.
Griezmann: Też biegam jak szalony!"

Biedni biegali jak szaleni :(

6

@vangoor Pique ma racje. Taktyka PSG to dzida do Mbappe. Ile można go ganiać po boisku? Dla odmiany można rywalowi odebrać piłkę zanim wypracują sobie możliwość zagrania podania za nasze plecy. Najwyraźniej jednak przednie formacje grają coś zupełnie innego niż nasza obrona. To może wyjaśniać skąd takie wyniki.

0

@vangoor nie wiem w sumie dlaczego robią tego taką aferę. To wszystko działo się przy stanie 1:1 w pierwszej połowie. Gdyby wyciągać wszystkie dialogi z meczów, to pewnie z większości drużyn usłyszelibyśmy takie nerwowe momenty frustracji, zwłaszcza ze przy braku kibiców słychać więcej.

konto usunięte

0

@Azi pewnie że ma rację. Ale tutaj obrona jest niesamowicie gnojna. Tylko że jak tracimy piłkę już na połowie to tak to później wygląda, że takie PSG atakuje w przewadze. Takie długie piłki wczoraj niesamowicie rozciągały nasze formacje

0

@Azi Kiedyś posiadanie było główną siłą Barcy i to przeciwnicy biegali za piłką z językiem na brodzie. Teraz kto ma tę piłkę przetrzymać, Leo musiałby robić chyba 30km w meczu.

0

@vangoor posiadanie samo w sobie nie było dla nas celem nigdy. Celem było niedopuszczenie do sytuacji gdzie rywal wymienia dwa/trzy podania i gra nam dzidę za plecy na wychodzącego na pozycję napastnika. Jeżeli zespół doskoczy do rywala i zmusi go do tej dzidy zaraz po odbiorze to to będzie bardziej zagranie na uwolnienie a nie próba ataku. A jeżeli nie zagra dzidy to odcinamy go od możliwości podania. Dlatego im wyżej wyjdzie zespół i im bardziej skrócimy pole gry tym lepiej.

Wiesz jak wyglądał Bayern w meczu z nami? Tak. Policz ilu zawodników Bayernu widzisz na screenie. I jaki jest odstęp między linią obrony a ataku.
https://zapodaj.net/images/790f04191f446.jpg

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?