La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Wiecie co tak sobie myśle, że szasna na zatrudnienie Kloppa gdy my jesteśmy w D wzrasta. Jurgen mowił, że wielkie drużyny do przejmowania to nie jego bajka. Na chwile obecną pomimo formy to zespół top 3-5 na świecie, a my jesteśmy tylko średniakiem w Europejskich Pucharach. Fajnie jakby wzią sobie na ambicje odbudowanie Barcelony tak jak to zrobił w Liverpoolu. Do tego ograniczony budżet transferowy. Napewno dla niego byłoby to interesujące, bo jak wypowiadał się pare lat temu kiedy kadrowo, budżetowo staliśmy na najwyższej półce mówił, że taka praca go nie bawi. Teraz to wygląda zupełnie innaczej. Chętnie bym zobaczył Jurgena u nas.

0

@mientusek1407 A ja bym go nie widział, mam wrażenie, że sodówka mu trochę uderzyła do głowy.

0

@bartekvisca
On jest troche jak Koeman mówi to co widzi, ale zna się na robocie tysiąć razy lepiej jednak :P

konto usunięte

0

@mientusek1407 Klopp tu nie przyjdzie bo tu nie trener jest problemem i wspomniany Jurgen o tym wie .

0

@mientusek1407 ja to najbardziej chciałbym zobaczyć u nas Nagelsmanna.

0

@Thomas99PL
Trener jest problemem jak wiele innych rzeczy. Problemem jest zarząd który zmienia się od Marca i wypaleni piłkarze których mamy szanse się pozbyć. Jest wielka szansa dla nas w lato, zeby zacząć przebudowe z kopyta i pozbyć się już tych sytych wilków. Niestety pora rozstać się z Busim, Pique i nawet może Messi, a oprócz tego paru piłkarzy też musi odejść. Tak czy innaczej u nas mógłby działać na własna ręke bo jesteśmy w takim położeniu, że innego wyjścia by nei było.

0

@mientusek1407 Nie zastąpisz Koemana Koemanem:) Klopp w swojej ostatniej książce stwierdził że jedynym trenerem który przypomina jego sposób postrzegania futbolu jest Koeman i Guardiola z tą różnicą że holender z nich wszystkich jest najodważniejszy w stawianiu na młodzież. Oni w ten sam sposób postrzegają futbol, w ten sam sposób budują zespoły i w ten sam sposób podchodzą do rozwoju zawodników i ogólnie zespołu.
Zwolnienie Koemana jest nierealne i bardzo dobrze. W Katalonii Koeman jest bogiem niczym Messi, każdy go lubi i szanuje, ma też szacunek pracowników klubu, ma szacunek kandydatów na prezydenta, ma szacunek zawodników zarówno pierwszego zespołu jak i drużyny rezerw. Koeman to trener który ma DNA Barcelony, ale pomimo tego jest zwolennikiem rozwijania zespołu zgodnie z kanonami nowoczesnego futbolu.
PS: Dobrze że nie kompromitujesz się jak większość tutaj piszących że chętnie zobaczyłaby Nagelsmanna:) Jeśli interesują cie trenerzy przyszłości o których lada dzień cały świat usłyszy, którzy są zwolennikami atletycznego i szybkościowego futbolu totalnego to polecam sprawdzić Marco Rose'a - w tym kierunku idzie futbol, a nie Nagelsmann, który ma przydomek "Baby Mourinho".

0

@JarekS
Ja pisałem jeszcze wczoraj, że Naggelsman nie byłby taką złą opcją. Obserwując Barcelone Koemana w pomocy jest Chaos a sam Holender nie robi zmian co moim zdaniem jest bardzo ważne. Trzeba mieć wyczucie. U nas jest tragedia, ale on ślepo wierzy, że jak grająć 70 minut padake to zaraz to się zmieni. Mam nadzieję, że ma jakiś plan na lato jeżeli chce zostać i nie będize się bał wy*ebać Pikeja z Busquetsem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?