La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

0

w prime i ogółem kto lepszy z dwóch golkiperów niemieckich?
Oliver Kahn vs Manuel Neuer i dlaczego zapraszam do dyskusji :D
@Coutinho007 @Colon @TheNekro94 @Bykunn

konto usunięte

3

@LeoMessi1994 Neuer prime to najlepszy bramkarz w historii tej dyscypliny. ;)

2

@Yosemite A Jaszyn?

konto usunięte

4

@matirix20 No ciężko mi powiedzieć, bo nie widziałem "na żywo", tylko na filmikach. Neuera można lubić, albo nie, ale szczyt formy miał niesamowity. Prime lepsze od Casillasa, Buffona... Wszystkich. Wielofunkcyjny bramkarz.

1

@Yosemite A Valdes? w prime? :P

0

@LeoMessi1994 Marc Andre Ter Stegen.

1

@LeoMessi1994 Valdes w Prime to mógł zagrać w towarzyskim meczu reprezentacji :)

0

@PatrykBarca hahaha

0

@Coutinho007 na serio? :O

0

@LeoMessi1994 Jezeli chodzi o moją sympatie do Niemieckich bramkarzy to tak.

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 ter Stegen xd

0

@LeoMessi1994 Oczywiście że Neuer który jest najlepszym bramkerzem w historii.

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 W prime może i Neuer lepszy, ale osobiście uważam, że Kahn jest większą legendą niemieckiej piłki od Neuera.

0

@Yosemite Jasne odnośnie tych bramkarzy z ostatnich 20 lat również dałbym Neuera na 1 miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?