La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 612 Culés

7

W sumie zabawne, że chcą tu Aguero a Suareza wywalili, aby skład odmłodzic. Jeszcze pisanie, aby pożegnać Messiego i w następnym sezonie rozpocząć budowanie składu od Griezmanna i Dembele w ataku. No XD kompletne dla was, żeby budować od tych dwóch francuzów nasz atak. Przecież oni nic praktycznie nie dają w ofensywie. Myślicie, że Griezmann nagle będzie nowym Messim po jego odejściu? Czy Dembele, który z roku na rok coraz gorzej gra(takie jest moje zdanie, bo w poprzednich 2 latach, chociaż potrafił kogoś minąć, zamiast wywalić sobie piłkę na 2 metry i ją stracić). Jeśli faktycznie ma się coś zmienić to trzeba pożegnać się z graczami, którzy "w końcu odpalą" i amigosami. Zapraszam do dyskusji.

5

@sintesox Dla mnie kolonia Francuska w Barcy to klapa. Dembele wiecznie na L4 a jak grał to miał dobre chwile, Griezmann, zawodnik, który najlepiej czuje się jako serce zespołu sprowadzony na skrzydło mimo braków w dryblingu, Lenglet Toralnie nie pasujący profilem stoper do Barcelony, Umtiti był super ale 1 sezon tylko a reszta to Szamanizmy, Todibo, wynalazek z czapy Abidala.

konto usunięte

0

@sintesox A był jakiś news nowy od wczoraj o Aguero? Bo niczego nie widziałem. Ostatni jakoś z tydzień temu.

0

@Coutinho007 Koeman to też wybitna jednostka. Przed przyjściem mówił, że piłkarze muszą grać na swoich pozycjach i gdy Griezmanowi nie szło na prawej stronie, to ten na siłe go pcha do 1 składu i dał go na skrzydło XD. Teraz gramy bez lewego skrzydła, bo sam mówi, że nie umie i nie zamierza dryblować, a na prawym śmiga kolejny Francuz, który jak chce dryblować to wypuszcza piłke 2 metry przed siebie i traci. O Napastniku to nawet nie wspomne bo Messi tam nie gra przez co nasz atak wygląda jak wygląda.

0

@sintesox Suarez pewnie by został. Messi też. Tylko debilne zarządzanie Bartomeu doprowadziło do klęski. Po sukcesach wszyscy którzy zaczęli przychodzić dostawali astronomiczne kontrakty. Ci co są od lat w Barcelonie to samo a przecież młodsi już nie będą. Wydawanie w błoto kasy po odejściu Neymara

0

@masa11 Właśnie skoro Ci zawodnicy się nie sprawdzają, to po co grać nimi na siłe. Ile razy człowiek by chciał zobaczyć w meczu ligowym, kogoś za Griezmanna na tym lewym skrzydle, bądź pomoc z Puigiem i Pedrim, aby przetestować nowe ustawienie.

0

@LuisSalvano Chyba nie, ale były głosy, że może przyjść bodajże za darmo po sezonie. Chcą rewolucji, a pchają kolejnego dziadka do 1 składu.

0

@sintesox Alba by płakał jak by nie miał tunelu dlatego gramy bez skrzydła....

0

@Coutinho007 To tylko moja opinia, ale twierdze, że po odejściu Neymara i 1 sezonie Valverde, z braku skrzydłowego dał mu więcej zadań ofensywnych, Albie strasznie wywaliło ego i teraz uważa się za jakiegoś kolosa. Jesteśmy chyba jedyną drużyną, gdzie role skrzydłowych pełnią obrońcy i taki Griezmann xD

0

@sintesox Nie no mamy teraz na PS Demombouza albo Trincao a jak wroci Fati to liczę na to, że to on bedzie grał na LS nie Antoś.

0

@Coutinho007 Można tylko liczyć, aby Fati był tym samym piłkarzem sprzed kontuzji.

konto usunięte

0

@sintesox Tak, to prawda, bo kończy się jemu kontrakt. Myślę, że za darmo to warto go wziąć, jeśli nie zażąda ogromnej pensji. Musi być równowaga (mlodzi + doświadczeni wyjadacze).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?