- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1351 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1351 Culés
47
Pan Marcin Matczak, ojciec rapera Maty uzyskał niedawno tytuł Profesora. Odmówił on jednak odebrania nominacji profesorskiej z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy:
"Szczególnie teraz jestem zobowiązany pozostać wierny wartościom, które są bliskie każdemu prawnikowi: wierności Konstytucji i szacunkowi dla prawa. Pana działania w ostatnich latach były, niestety, zaprzeczeniem tych wartości".
:D
7
@Jakchcesz Kolejny zdrajca. Oj boli was PIS, boli was też to że w końcu mamy bardzo dobry rząd, na czele z prezydentem. Pan Matczak powinien utracić wszystkie uprawnienia.
1
@Bartolomeoxx mnie nic nie boli, ale szacun za odmówienie prezydentowi i danie mu pstryczka w nos, to trzeba mieć jaja xd
0
@Jakchcesz czy ja wiem. Prezydent nie jest niewiadono kim żeby odmawianie mu było jakimś wielkim wyczynem (choć rozumiem że jednak odebranie nominacji od głowy państwa może być kuszące)
6
@Jakchcesz A dla mnie jest to niepojęte. Pan Andrzej Duda został wybrany demokratycznie przez wyborców i należy mu się szacunek. Dzięki jego pracy, możemy być bezpieczni i pewni, że konstytucja nie jest oraz nie będzie łamana.
1
@Bartolomeoxx ty tak serio gadasz czy troll?
0
@piotrek1315 ten człowiek jeszcze słowa prawdy nie powiedział jak żyje. Nie wchodź w jego grę bo obudzisz się z bólem głowy w łóżku obok niego w hotelu.
2
@Bartolomeoxx Ja tam Prezydenta Dudy nie lubię, ale mam do niego szacunek który powinno się mieć do drugiego człowieka, oraz dlatego że jakby nie patrzeć jest prezydentem niezależnie czy się na niego głosowało czy nie.
2
@Bartolomeoxx wróciłeś kurła tylko PiS!! ❤