La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

5

Na komunie słabo się zarabia.


konto usunięte

2

@tobiasson92 masz jakieś złe info. Wczoraj w TVP mówili że gospodarka po pandemii ruszy z kopyta a nawet teraz mamy bardzo silne fundamenty i bezpieczną sytuację gospodarczą dzięki tarczom od premiera M. Morawieckiego

0

@tobiasson92 Mogli inwestować w bitcoina w ciągu roku 400% aktualny miesiąc 50%

0

@NaFazieHitman Będzie ubaw jak zacznie lecieć ostro w dół. Kryptowaluty to czysta spekulacja ;)

0

@tobiasson92 Kryptowaluty to aktywa, które mają oparcie w technologii, a że są przecenione to inna sprawa, miliony komputerów generujących astronomiczne obliczenia w tej sieci to nie jest czysta spekulacja.

0

@NaFazieHitman Na ten moment rynek krypto to czysta spekulacja i sama natura kryptowaluty tego nie przekreśla ;)

0

@tobiasson92 Sto procent racji. Choć niektóre schematy myślę, że da się przewidzieć. Możliwe, że jeszcze w tym roku hossa się skończy i zacznie się pikowanie w dół, a następny cykl będzie pewnie z mniejszymi wahaniami.
O ile rządy nie wprowadzą praw typu obowiązek podawania informacji o wysyłanym bitcoinie, albo stwierdzą nielegalność bitcoina. Samej waluty to nie zniszczy, bo ogólnie idea jest moim zdaniem fantastyczna, ale usunie to niedzielnych inwestorów, a co za tym idzie popyt spadnie. Także idea świetna, ale handlowanie tym o ile nie jest to długotrwałe lokowanie środków to czysty hazard

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?