La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

konto usunięte

0

Slavia Praga zremisowała u siebie z Leicester 0:0. Jak to jest że we Czechach mają mniej pieniędzy w klubach niż w Polsce a lepiej grają tam w piłkę i jeszcze stawiają więcej na Czechow niz w Polsce na Polaków

konto usunięte

2

@FDJ bo Polska liga piłki kopanej jest na gorszym poziomie niż okręgowa liga w Mozambiku. Wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy mecz Eklapy, Jakie transfery robią kluby i wyniki w Europie z ostatnich 20 lat

konto usunięte

0

@DaPi to fakt tylko że nadal kluby w Polsce mają więcej pieniędzy a grają dużo gorzej

1

@FDJ zarządzanie tylko i wyłącznie, szkolenie młodzieży i cała struktura PZPN. Tak jak w Barcelonie, ryba psuje się od głowy.

konto usunięte

0

@Matt_i1992 mi się od razu nasuwa że same pieniądze to nie wszystko.

1

@FDJ mieszkam blisko czech. Grałem z nimi kilka sparingów. Oczywiście na szczeblu regionalnym. Od podstaw.. Walka. Walka i walka. Są zawzięci i nie odpuszczaj żadnej piłki. Strasznie fizyczni. Zaszczepione od najniższych lig

1

@FDJ Slavia Praga z tego co kojarze nie ma mniej pieniędzy niż żaden klub w Polsce. Popraw mnie jesli się myle. Na szybko znaleziony link. Co prawda z 2017 ale jesli nadal Chińczycy tam siedzą to z czym my do ludzi:)
https://www.google.pl/amp/s/sport.tvp.pl/33392633/czesi-wydaja-jak-szaleni-kto-stoi-za-slavia-i-sparta/amp

konto usunięte

0

@escarabajo jeśli tak jest to już nigdy nie będę słuchał ekspertów z cafe futbol. Z drugiej strony to że gra w tych klubach więcej Czechow niz Polaków w Polskich klubach to prawda

1

@FDJ w każdej druzynie chyba gra więcej zawodnikow danego kraju niż u nas. Zwłaszcza w Cracovii;)

A propos Czechów to to news sprzed kilku lat. Nawet rozmawiałem ze znajomym który dosyć „głęboko” siedzi w juniorskiej naszej piłce i nie tylko naszej. Mówił wlasnie ze w Czechach sa mega sponsorzy, sa szkółki i jest przede wszystkim projekt. U nas tylko na papierze...

A! Byłbym zapomniał. Dawno nie ogladalem cafe futbol ale jesli dalej ekspertami sa Hajto czy Kowalczyk to w ciemno Ci mówi nie bierz ich na serio:)

konto usunięte

0

@escarabajo tam gadali to samo że są sponsorzy jest projekt i szkółki ale że ogólnie w Czechach mają mniej kasy niż w Polsce, mniej wydają na transfery i mniej płacą dla piłkarzy

1

@FDJ nie znam liczb. Wiem tylko że taka Slavia czy Sparta grają rok rocznie w pucharach. Nie w eliminacjach tylko;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?