- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
2
A tak swoją drogą to jak tam poszedł zakup śmigłowców dla polskiego wojska i jednostek nadmorskich? Wsadzono już pół MONu z czasów PO za te kontrakty z francuzami na Caracale czy sprzedano wtedy populistyczny ściek o "zdradzie polskich zakładów lotniczych przez niemca Tuska", rzucano oskarżeniami i koniec końców jak zwykle nic z tego nie wynikło?
1
@Amigo_Blanco Oczywiście, że nic z tego nie wynikło :) Chcieli tylko wywołać nienawiść Polaków do poprzedniego rządu żeby zdobyć władzę, a gdy już doszli do koryta zapomnieli o wyborcach. Teraz sukcesem MON-u było zwodowanie Ślązaka po chyba 15 latach budowy, który jest patrolowcem. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o największym sukcesie naszej marynarki, czyli naszym nowoczesnym niszczycielu min... Już nie wiem kto będzie miał gorzej podczas konfliktu zbrojnego: Marynarze, czołgiści w Twardym i T-72, czy może piloci Migów i innych radzieckich wybryków...
2
@fcbarcafan19 Ślązak Ślązakiem, o stanie i sensowności Marynarki Wojennej jako takiej już rozmawiano godzinami. A w przypadku śmigłowców - aktualnie praktycznie nie możemy wywiązać się z zobowiązań ratowniczych na Morzu Bałtyckim (już nie ma czym latać), helikoptery wojskowe są z początku lat 80-tych. Wyobraź sobie co by się stało w przypadku powtórki z katastrofy promu Heweliusz...w czasie akcji ratunkowej musieliby pomóc wszyscy sąsiedzi, a tak naprawdę nie pomóc, a zastąpić
0
@Amigo_Blanco A potem w TVP Info pomoc Niemiec byłaby pominięta i wspomniano by tylko o bohaterskiej walce pilotów jakiegoś latającego złomu...