La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1005 Culés

1

jak spędzacie weekend?
Kawa i ciasto vs delikatne picie ze znajomymi lub rodziną vs ordynarne chlanie ile wlezie? :D Ja dziś pije z ładną koleżanka i sie zastanawiam czy sie skończy na delikatnym piciu ...Zdrówka kochani :D

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 Jutro do roboty na 6

0

@LeoMessi1994 W sobotę robota, w niedziele cały dzień w studiu nagraniowym :P

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 no u mnie na sportowo dzisiaj ciężki trening pleców, jutro wolne w niedzielę klatka w międzyczasie spacery z córka i jakieś cardio

konto usunięte

1

@LeoMessi1994 powodzenia wariacie. Gdyby to ode mnie zależało to byłoby ordynarne chlanie

2

@Rust_Cohle mordo zaczniesz to ja skończę i weekendzik ;) powodzenia ;)

0

@Dankhog tez planuje dzis ordynarne chlanie pytanie tylko czy kolezanka dotrzyma mi tempa kupiłem 3 litry wódki i 1 butelkę tyko popity bo podatek cukrowy to lepiej na wódkę wydać :D 3 litrów nie wypijemy raczej ale noc długa lepiej mieć więcej niż do monopolowego lecieć za godzinę...

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 brawo, szanuje ludzi myślących przyszłościowo

0

@Dankhog a dziękuję doceniam to :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?