La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

2

Ja bym tylko chciał spytać, czy wedlug krytyków De Jonga, on naprawdę jest taki słaby? Jak można tak jechać po piłkarzu, który będzie stanowił o sile pomocy Barcelony? Widzicie jakie on w tym sezonie, a przede wszystkim roku wykręca liczby? Bo naprawdę, nie wierzę, mam wrażenie, że niektórzy cieszą się jak Frenkiemu się zdarzy słabszy mecz. Według was on strzela tylko dzięk Messiemu, nie ma żadnego przeglądu pola, w obronie jest beznadziejny,, uderzenia nie, to czy on według was umie robić cokolwiek? Chcecie mi powiedzieć, że typo, który jako środkowy pomocnik w tym roku strzelił 6 goli i zaliczył 5 asyst niczego nie potrafi. Nie twierdzę, że jest idealny, ale na pewno nie zasługuje, aby na niego tak naskakiwać, bo idzie mu coraz lepiej.

0

@Barcza223 Idzie mu coraz lepiej pod względem liczb, ale to nadal zawodnik, który może być tylko jednym z elementów naszej pomocy, a nie jej liderem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?