- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1731 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1731 Culés
0
Do wszystkich piszących o sezonie przebudowy, gdzie ja Panowie i Panie widzicie w naszej dzisiejszej jedenastce?
0
@Dankhog no są nowi Stegen Alba Lenglet Pique Busquets De Jong Griezmann, Dembele Messi
1
@Quavosk wyprani w Perwollu?
0
@Dankhog nie, ale rok starsi więc bardziej doświadczeni
0
@Quavosk Taa, i nauczeni na błędach. Już bym wolał dzisiaj zobaczyć Pjanica niż Busiego, Nosz kur.a piłkarze mogą sobie u siebie dostać 4-1 z psg a w nagrodę dostaja podstawowy skład No-limit :D
0
@Dankhog Pedri, Dest, Trincao, Minqueza, Araujo, Dembele w sumie też, brak w kadrze Vidala, Rakiticia, Suareza. Mało jak na pół roku?
Pisze o całym sezonie.
Edit: Dest, Pedri i Dembele. W każdej formacji jest ktoś kto wcześniej nie grał albo leżał w szpitalu.
0
@elmayakos ile minut zagrał Araujo i Mingueza przed kontuzjami naszych podstawowych obrońców?
Ile minut ma Trincão a ile dający 0 Martin?
Naprawdę uważasz Dembele za zmianę? Ten piłkarz gra u nas czwarty sezon, nie został wprowadzony przez Koemana. Równie dobrze możesz napisać ze Lenglet jest nowym elementem w składzie Barcy...
0
@Dankhog ale kontuzje były więc nie ma co gdybać, od razu z pierwszego zespołu nie ma co robić Barcy B. Reszta zawodników, których wymieniłem również sporo grają.
Koeman wprowadził świetnie Dembele i jest pierwszym trenerem, który go ogarnął na dobrą sprawę więc uważam go za "świeżego" piłkarza bo wcześniej praktycznie nie grał.
0
@elmayakos nic nie grał bo miał kontuzje. Jak miał grać skoro miał kontuzje? Jest u nas czwarty sezon, dlatego równie dobrze możesz napisać ze Koeman wprowadził Lengleta i traktować to jako element przebudowy zespołu.
Koeman nie wprowadził nikogo młodego poza Pedrim, nie dawał im nawet 10 minut w meczu, dopóki nie był do tego zmuszony kontuzjami. Nie ma żadnej przebudowy.