La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

2

W sumie śmieszne, że były "piłkarz" czy kto tam ,mówi że taktyka nie ma znaczenia i piłkarze wiedzą co mają robić na boisku. To dlaczego nasi nie grają? Dlaczego Polska grała tak jak grała z Brzęczkiem, przecież oni wiedzieli co mają robić. Polecam obejrzeć film o Barcelonie Guardioli pt. Take the ball,Pass the ball, może wtedy będziesz wiedział co to znaczy dobra taktyka na mecz, gdy niszczyliśmy w El Classico RM jak chcieliśmy.

konto usunięte

0

@sintesox Gdzie napisałem że taktyka nie ma znaczenia? Proszę pokazać taki wpis

0

@Janiama "Ale zdarzało się że to mój zespół musiał się bronic cały mecz na własnej połowie. To są takie mecze gdzie nie potrzebujesz trenera. "

"Przestańcie wreszcie robić z piłkarzy jakiś frajerów którzy bez trenera nie wiedzą co mają robić na boisku."

To jest oczywiste, że wiedzą co mają robić, jeśli trener im powie założenia taktyczne. Od czego jest trener jak nie od tego, żeby przekazać piłkarzom taktykę na mecz? Po co się trenuję do danego meczu? A no po to, aby przetrenować pewne założenia taktyczne i na boisku je wykonać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?