La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 603 Culés

4

Taki Bayern ma kryzys.. Ale u nich jest full kasy i nigdy nie było widma bankructwa.... Niestety Niemcy dobrze potrafią zarządzać.....

0

@wisnia1234 a jeszcze niedawno hejtowani za skąpstwo i wykupywanie ligi ;v

0

@wisnia1234 Do tego mają na każdej pozycji lepszego zawodnika niż my.

1

@wisnia1234 krótką pamięć masz, przecież całkiem niedawno Lewandowski otwarcie krytykował politykę Bayernu, który seryjnie odpadał w lidze mistrzów rok w rok.
Łatwo teraz mówić że są perfekcyjnie zarządzani po takim sezonie, ale jak się przyjrzysz ostatniej dekadzie to parę sporych rys nawet na ich pracy się znajdzie. Inna kwestia to fakt że ich "góra" w dosłownie każdym wywiadzie stara się zapewniać jak oni super nie działają i jacy to oni są stabilni, a jak jest naprawdę nie wie nikt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?