- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
6
Brakuje kompletnie w dyrekcji sportowej Barcelony takiej umiejętności przewidywania przyszłości. Znaleźć jakiegoś ciekawego piłkarza zanim zrobią to inni i sprowadzić go w odpowiednim momencie. Jak przy transferze Pedriego oraz Araujo. Teraz za każdego trzeba by było zapłacić kilkadziesiąt milionów euro.
Nie każdy młody piłkarz przyjdzie do takiej drużyny jak nasza, bez gwarancji gry, ale na niektórych marka Barcelony, mimo tylu problemów w ostatnich latach działa. Tego Haalanda czy Dembele jeszcze z Reenes i tak byśmy nie kupili, bo chcieli się najpierw sprawdzić w klubie z trochę niższej półki, ale próbować warto. Jak nie ten, to następny, wyławiać takie perełki, póki są w przystępnej cenie.
Młody napastnik powinien być sprowadzony do klubu w 2018, maksymalnie w 2019 roku i się ogrywać. Tymczasem zarząd obudził się teraz nagle z ręką w nocniku i zauważył, że nie ma komu goli strzelać.
Haaland uciekł, ten Nunez z Benfici uciekł, szanse na sprowadzenie kogoś topowego są bliskie zeru ze względu na sytuację ekonomiczną. Co zrobią włodarze? Na pewno wiadomo, co zrobiłby Bartomeu. Zamiast zaakceptować, że ci gracze uciekli i szukać nowych Haalandów i nowych Nunezów, ten jeździłby do Dortmundu i do Lizbony, przedstawiał oferty, "negocjował", przekonywał "otoczenie zawodnika", koniec końców ani jeden ani drugi by nie przyszedł. Inny piłkarz też nie. I tak to się kręciło właśnie. Oby Laporta nie był takim krótkowzrocznym ignorantem.
1
@Bartek22 Ten zarząd i tak zniknął wraz z Suarezem i zostawili nam pamiątki pod postacią Duńczyka, wypalonego fizycznie Pjanicia i innych kwiatków, oraz długów i kto wie co tam jeszcze będzie więc pewnie mieli już wj na to czy sprowadzili zastępce Luisa czy nie, szkoda, że to Koeman i my kibice z tym zostaliśmy...