La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

konto usunięte

1

Jak Chelsea odpadnie, to niech będzie finał City - Atalanta. City - Bayern mógłby być taki jak zeszłoroczny finał Bayernu z PSG. Zachowawczo, bezpiecznie i mało bramek. Atalanta - City to w tym meczu by się rozstrzelali jak jakieś karabiny maszynowe. W końcu jakiś finał LM na poziomie, a nie jak te z ostatnich lat nudne jak nie wiem co

0

@DaPi jak Atalanta wygra wysoko z Realem to uwierzę

konto usunięte

0

@barcelonaLM potrafią strzelić dużo, ale tez potrafią stracić sporo. Jest to bardzo ciekawy zespół grający piękny ofensywny futbol, ale gra w obronie moze im się odbić. Nie zmienia to faktu, ze w ostatnich latach zrobili taki progres nie mając wielkich gwiazd, ze to głowa mała. Bardzo fajnie, ze trafiają się takie drużyny jak Atalanta. Tez nie pogarszają się z sezonu na sezon tylko pną się w gore, albo przynajmniej utrzymują swój poziom. Mocno liczę na nich w meczu z Realem

0

@DaPi Taaa.. i skończyłoby się jak zawsze.
Liverpool vs Tottenham
Real vs Atletico
Real vs Atletico

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?