La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

5

Ciężko będzie nam się podnieść. Zmarnowalismy 1 i 3 set. Na tym poziomie niestety decydują detale a czasem jedna akcja.

Komentarz usunięty

3

@MaTt_BarcaFan Poważny jesteś? Co mnie obchodzi Real.

konto usunięte

0

@Encore Noo City z Gladbach. Poza tym Real z Atalanta jest ciekawsze niż jakaś siatkówka.

3

@MaTt_BarcaFan Nie obchodzi cię to nie pisz. Proste ziomek.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Encore Noo, ale widzę Twoje komentarze.

konto usunięte

0

@Bykunn Oezu chłopie nie wdaje się z tobą w dyskusje bo to się zawsze kończy dla mnje banem. Nie trawie cię.

1

@MaTt_BarcaFan No i co z tego XD? Typie idź i się nie komrpomituj .

konto usunięte

0

@Encore Noo czym się kompromituje? 90% ludzi ma wywalone w siatkówkę na tej stronie wiec nie spamuj tym gowno sportem. Liczysz na jakieś lajki?

1

@MaTt_BarcaFan A hahahah. No teraz to mam beke z cb świrze. Specjalnie później udostępnię ten post żeby wszyscy zobaczyli jaki z cb bonzo.

konto usunięte

0

@Encore Haha noo udostępniaj. Dostaniesz bana za prowokacje ;)

1

@MaTt_BarcaFan Spoko mogę dostać. Wolę dostać niż widzieć kogoś takiego jak ty.

Komentarz usunięty

1

@MaTt_BarcaFan Widzisz jak się zachowujesz?

konto usunięte

0

@Encore Jak? Co takiego robię?

1

@MaTt_BarcaFan Wkładasz nos tam gdzie nie trzeba.

konto usunięte

0

@Encore ?? Jesteś nowy na stronie? Przecież ludzie tutaj tak ze sobą piszą. Jestem kulturalnym człowiekiem w porównaniu do tego co się tutaj dzieje na codzień.

1

@MaTt_BarcaFan Ty wiesz co to kultura? Hahaha.

0

@MaTt_BarcaFan Tak Cie interesuje ten mecz ze siedzisz i komentarze piszesz.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Noo normalka.

1

@lukaszbarca15 Oj niech pisze.

1

@MaTt_BarcaFan Normalka to po co się udzielasz w dyskusji która cię nie obchodzi?

konto usunięte

0

@Encore ??) Przecież to standard tutaj. Nagle Ci to przszkadza bo cię ktoś krytykuje?

1

@MaTt_BarcaFan Ale za co mnie krytykujesz? Bo lubię siatkówkę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?