- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
5
Ciężko będzie nam się podnieść. Zmarnowalismy 1 i 3 set. Na tym poziomie niestety decydują detale a czasem jedna akcja.
Komentarz usunięty
3
@MaTt_BarcaFan Poważny jesteś? Co mnie obchodzi Real.
0
@Encore Noo City z Gladbach. Poza tym Real z Atalanta jest ciekawsze niż jakaś siatkówka.
3
@MaTt_BarcaFan Nie obchodzi cię to nie pisz. Proste ziomek.
Komentarz usunięty
0
@Encore Noo, ale widzę Twoje komentarze.
0
@Bykunn Oezu chłopie nie wdaje się z tobą w dyskusje bo to się zawsze kończy dla mnje banem. Nie trawie cię.
1
@MaTt_BarcaFan No i co z tego XD? Typie idź i się nie komrpomituj .
0
@Encore Noo czym się kompromituje? 90% ludzi ma wywalone w siatkówkę na tej stronie wiec nie spamuj tym gowno sportem. Liczysz na jakieś lajki?
1
@MaTt_BarcaFan A hahahah. No teraz to mam beke z cb świrze. Specjalnie później udostępnię ten post żeby wszyscy zobaczyli jaki z cb bonzo.
0
@Encore Haha noo udostępniaj. Dostaniesz bana za prowokacje ;)
1
@MaTt_BarcaFan Spoko mogę dostać. Wolę dostać niż widzieć kogoś takiego jak ty.
Komentarz usunięty
1
@MaTt_BarcaFan Widzisz jak się zachowujesz?
0
@Encore Jak? Co takiego robię?
1
@MaTt_BarcaFan Wkładasz nos tam gdzie nie trzeba.
0
@Encore ?? Jesteś nowy na stronie? Przecież ludzie tutaj tak ze sobą piszą. Jestem kulturalnym człowiekiem w porównaniu do tego co się tutaj dzieje na codzień.
1
@MaTt_BarcaFan Ty wiesz co to kultura? Hahaha.
0
@MaTt_BarcaFan Tak Cie interesuje ten mecz ze siedzisz i komentarze piszesz.
0
@lukaszbarca15 Noo normalka.
1
@lukaszbarca15 Oj niech pisze.
1
@MaTt_BarcaFan Normalka to po co się udzielasz w dyskusji która cię nie obchodzi?
0
@Encore ??) Przecież to standard tutaj. Nagle Ci to przszkadza bo cię ktoś krytykuje?
1
@MaTt_BarcaFan Ale za co mnie krytykujesz? Bo lubię siatkówkę?