La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

konto usunięte

28

To co usłyszałem z taśm Obajtka kompletnie mnie nie dziwi.To jest właśnie świetnie ujęte środowisko ludzi PIS.Zakłamanie,chęć niszczenia innych,chamstwo,kombinatorstwo,złodziejstwo.Daniel Obajtek to znakomity przykład pisuara.Nie dziwota że prezes go tak wychwalał pod niebiosa.Szkoda tylko,że my wszyscy musimy za to płacić.Bo te „rekordowe”zyski Orlenu nie biorą się znikąd.To jest monopolista na rynku paliw w Polsce.Kradną na każdym kroku ile tylko się da.Baryłka ropy 60$ kosztuje a u nas na stacjach ceny jak byk.Oby jak najszybciej ludzie głosujący na nich przejrzeli na oczy a takie akcje jak z nagraniami Obajtka bardzo w tym pomogą

konto usunięte

3

3

@Mixtape znam przykład zawinięcia interesu przez przemyt paliw za PO PSL. Myślę że kilka dużych baniek dzięki pisiorom zyskał budżet a jeszcze więcej sam Orlen
Co nie zmienia faktu że są niewiele lepsi. Zaorać cały sejm

konto usunięte

3

@19cukier48 to jest hicior... Niech wypierdkowi ktoś to przypomni... Za PiSu rekordowy spadek cen za baryłkę a oni się chwalili że obniżyli ceny paliwa o parę gr...

konto usunięte

5

@endriuuu2 tak budżet zyskał że już nie nadążają z wymyślaniem nowych "opłat" :)

0

@ksobi myślę że od nas mają jeszcze więcej niż od złodziei:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?