La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

konto usunięte

7

Ja pierdziele. Zacząłem sobie karierę Interem w fifie i miałem mecz w LM z Realem. Cisne ich i cisne, a oni na 3 oddane strzały zdobywają 2 bramki po... wrzutkach xD w 45 minucie udało się zdobyć kontaktowa bramkę, ale zaraz po starcie drugiej połowy Benzema sobie przejął pilke i truchcikiem biegł z 20
metrów. Mówię nie no nie da się z nimi wygrać. Jeszcze przecież Courtois bronił wszystko, ale się człowiek spiął i rozniósł ich na San Siro 5:3. Dembele to robił Mendyego i cała obronę Realu jak dzieci. Saint Maximin to samo. Depay na ŚPO prowadził grę. Lukaku robił miejsce i jeszcze duet Barella-Brozovic się spiął i roznieslismy ten biały burdel. W końcówce wpuściłem Vidala i gosciu co dał asystę Dembele, to aż sam się zdziwiłem. Przy linii bocznej na środku długości swojej połowy z jakimś pajacem na plecach wypatrzyłem wybiegającego po drugiej stronie Dembele i poszła górna pila po skosie na 50 metrów. Ousmanne zgasił jak peta i Mendy mogl już tylko oglądać czarno-niebieska koszulkę przed sobą, a Courtois wyciągać pilke z siatki. Pięknie odwrócone losy meczu. Real w drugiej połowie mogl jedynie podziwiać koncert prawdziwych wirtuozów.

2

@DaPi Weź nawet niegadaj. Jak gram na bota, to piłki się czasami nie da odebrać. A jak na gracza, to moi zawodnicy w drugich połowach mają większe wylewy, niż na bota. Co chwila oddają w drugiej piłkę rywalowi, albo nie wracają...

1

@Rewolucja123 ja swoją Fifę sprzedałem, i raz na miesiąc rozegram sobie 5/7meczy w FUT u kolegi na koncie......w taki sposób ta gra jest super

konto usunięte

1

@Rewolucja123 akurat kariera jest spoko w tej edycji. Fife mam od premiery ze względu na fut, ale zrezygnowałem z tego trybu na początku grudnia i nie żałuje. Spokojniejszy jestem. Od tamtej pory fife odpaliłem z 10 razy może, żeby jakaś karierę zaczac grać, ale szybko rezygnowałem. Teraz jednak mam chec popykać sobie karierę i tak tez robię :D jakaś odmiana od bf5 musi być. Mario Luiggi - zapamiętaj tego trenera.

1

@DaPi ja mam Lecha, a do tego ciąg na futq złapał (ostatni taki przy 14, a grałem w 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18 i przy żadnej innej nie miałem ciągu na futa jak teraz i w 14.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 ja w futa zacząłem w grudnia 2016 w fifie 17 bo nie chciało mi się wtedy już kariery i grałem w fut. W 18 tez już pod fut bardziej, 19 to samo, ale szybko przestałem grać. W 20 zagrałem w kwietniu dopiero jak xboxa kupiłem, to trochę pograłem. Więcej w karierę, bo już wtedy fut żadnego sensu nie ma. W 16 pamietam, ze trochę grałem, bo wolałem karierę. 15 to praktycznie nie grałem w te odsłonę. 14 to tez bardziej kariera, w 13 odkryłem ten tryb, ale nie ogarniałem o co chodzi xD w 12 i 11 to w ogóle nie zdawałem sobie sprawy, ze coś takiego jest. Najchętniej to bym pograł w fife 07 ajajaj. Moja ulubiona odsłona tej serii i mam tez do niej ogromny sentyment. Soundtracki były cudne w tej gierce tez. W sumie jak w każdej fifie chyba, bo akurat tego odmówić nie można EA. Wybierają fajne piosenki

1

@DaPi Na jakim poziomie trudności grasz?

konto usunięte

0

@grejtxkrzychu klasa światowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?