La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

0

Jakiś dobry smartfon do 800 zł z aparatem?

8

@FafitFCB ekspertem nie jestem ale względnie dużo smartfonów ma aparat. Jakieś 100%.

konto usunięte

1

@Gwyn raczej 99,9% są czasem dla seniorów bez

0

@Gwyn aby ten aparat był też względnie ok

konto usunięte

1

@FafitFCB polecam Redmi Notę 9 Pro, mama ma i mega telefon jak za tę cenę, aparat też świetny :)

konto usunięte

2

@FafitFCB https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/smartfon-realme-7-6-64gb-misty-blue.bhtml?gclid=CjwKCAiAm-2BBhANEiwAe7eyFIDPRRZJR0EYwnhANtCtehCoMwLUADcJ5KYgjq1IRqQ6fb4TIHwX5RoC8HIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Ja zakupiłem ostatnio ten i jestem mega zadowolony, zdjęcia robi naprawdę bardzo ładne, bateria trzyma baaaardzo długo, telefon jest szybki i się nie wiesza. Użytkuję jakiś miesiąc z hakiem o ile dobrze pamiętam

0

@ksobi Spoko telefon z tego co widzę, tylko ten ekran 6,5 mnie trochę przeraża.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Tzn w jakim sensie Cię przeraża ? za duży?

1

@ksobi No, obecnie mam SG S8 - 5,8" i chyba bym większego nie ogarnął "ergonomicznie", tzn. jestem przyzwyczajony do ekranów, z których mogę korzystać jedną ręką :)

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 też tak myślałem, że będzie to stanowiło dla mnie problem, ale jakoś sobie radzę:) moższe nawet włączyć tryb do sterowania jedną ręką

konto usunięte

2

@FafitFCB Podpisuję się pod @ksobi - zadowolony posiadacz Realme 7 :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?