La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

0

Odwieczne pytanie fifaczy.. czy warto robić paczki z ikoną? Dzisiaj odpowiemy sobie na to pytanie, gdyż żeby wam na to pytanie odpowiedzieć, otworzyłem nie 1, nie 2, nie 3, a 10 paczek z ikoną. Czy było warto?
https://zapodaj.net/images/62d3ab109ccdd.jpg

Well yes, but actually no.
średnia cena paczki z ikoną - 500k
500k x10=5mln
wartość wszystkich trafionych ikon według xboxa - 3,4 mln
5mln-3,4mln= 1,6mln w oko saurona

0

@Transu96 znaczy ja to bym zadał zasadnicze pytanie, czy w marcu jest sens grać w ogóle w futa, podniecać się że coś wypadło, w momencie gdzie specjalnych kart jest milion pięćset sto dziewięćset. Imo w ten tryb warto grać przed premierą i potem te 2-3 miesiące. Potem już karta specjalna goni kolejną kartę specjalną i to już nie jest to samo co w początkowej fazie. Moje zdanie.

0

@Transu96 w sumie nie ma żadnej porządnej ikony... xdd

konto usunięte

0

@Transu96 zdecydowanie nie, poza seedorfem samo G.

0

@Ghotti naobiecywali przed startem fify że ikony mogą być wymagane w sbc.. logiczne że chodziło o sbc o najlepsze ikony.. ale to w jakim tempie oni te sbc wypuszczają, oraz jak słabe ikony do tych sbc wkładają.. zaczynam powątpiewać, robiłem je z myślą że sobie je wsadzę do sbc o nazario czy cuś jak w fifie 18/19

konto usunięte

0

@Transu96 w marcu? C'mon ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?