La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

0

Nie mogłem wczoraj oglądać i obejrzałem rano skrót. Ten awans to taki trochę jak wygrane Realu kiedy wygrywali LM. Gol w doliczonym czasie i brak zasłużonego karnego dla rywala w dogrywce :D A poza tym to naprawdę super, że udało się awansować. Poprawi to nieco nastroje w drużynie bo pojawiła się ogromna szansa na jakieś trofeum w tym sezonie. LM już jest pogrzebana, ale w lidze możemy próbować walczyć do końca.

7

@ShinobiQWE poczytaj trochę przepisów byku, słabo tak mecze oglądać i nie wiedzieć o co chodzi

konto usunięte

2

@ShinobiQWE Wyśpij się proszę .I obejrzyj powtórki będąc wyspanym.
Real i Barca to była, jest i będzie przepaść w stylu gry.
I nie prowokuj, bo ci się nie uda. LM raczej przegrana. Ale lepsze to , niż tak nieuczciwie wygrane LM przez Real.

2

@ShinobiQWE jaki karny ? Zasłużony? ;O

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?