La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

5

Fatalnie wyszło z tym naszym Dżerardem Pike, chłopaki tam w obronie potrzebują takiego szefa lidera, mam wrażenie, że jego obecność dodaje im pewności siebie, szczególnie jeśli chodzi o Lengleta. Hiszpan dużo obserwuje i podpowiada im jak się ustawiać, jak jest więcej miejsca to wyjdzie z piłką wyżej i podciągnie akcje, szkoda, że odpadł w takim momencie.

0

@MesQueUnClub_87 dużo racji z zaimponował mi Gerard ostatnio.
No ale jak go De jong wykiwał to było mi smieszno, zwłaszcza, że nie chodzi o Frankiego

2

@jeyx77x Mimo wszystko zagrał świetny mecz i dużo wnosi, pod jego nieobecność ta rola lidera spada na Lengleta, który ma największe doświadczenie, z tym, że francuz nie ma predyspozycji do tego by szefować, sam woli być pod kimś.

0

@MesQueUnClub_87 Araujo jak grał z Lengletem w parze to też ładnie korygował jest ustawienie i było widać że ma większe jaja i zdolności przywódcze niż obaj nasi francuscy stoperzy. Moim zdaniem Aruajo, Garcia i Mingueza to przyszłość i to oni powinni znaleźć się w kadrze na przyszły sezon + oczywiście Pique, a Umtiti i Lenglet niestety nie

0

@messi564 No Umtiti jest do odstrzału, stał się cieniem dawnego siebie i zbyt długo to już trwa, nie widzę już tutaj miejsca dla niego, Minqueza i Araujo są dla nas kluczowi, ale Garcia będzie potrzebował trochę czasu na adaptacje, Lenglet jak się nie ogarnie i będzie grał na poziomie ostatnich miesięcy to świetlanej przyszłości tez mu nie wróżę.

0

@MesQueUnClub_87 moim zdaniem nie potrzeba więcej niż 4 stoperów i skoro wraca Garcia to spokojnie ta 4 na wystarczy, szczególnie że akurat za Lengleta można trochę grosza jednak wyciągnąć

0

@messi564 Pikeja zaczynają męczyć kontuzje i tak naprawdę nie wiadomo, czy będzie jeszcze w stanie wrócić do pełnej intensywności sezonowej, Puyol też wrócił po kolanie, potem znowu miał uraz i ciągle mu coś było, aż zawiesił buty na kołku, więc tu jeszcze nie wiadomo jak się sprawy potoczą, nowy zarząd będzie musiał to ocenić.

0

@messi564 Pique , Lenglet , Araujo i Garcia . Umtiti na sprzedaż, Mingueza na wypożyczenie do czasu odejscia Pique na emeryture .

0

@MesQueUnClub_87 presezon dużo powie, Araujo już jest gotowy na 1 skład i lidera defensywy, Mingueza jest świetnym materiałem na 3 stopera, może nawet drugiego do pary z Araujo, jeśli Garcia okaże się zawodnikiem mogącym wskoczyć z miejsca do pierwszego składu albo chociaż rywalizować na równi z Minguezą o miejsce u boku Araujo to Pike na 4 stopera i dla dwóch francuzów (w sumie 3, bo jeszcze Todibo) nie ma miejsca i są zbędni. Ich odejście zaoszczędzi dużo pensji, a za Lengleta spokojnie 30-40mln można wziąć.

0

@messi564 Jeśli mam być szczery to nie zdecydowałbym się grać z europejskimi gigantami o najwyższe cele dwoma 21 letnimi stoperami, którzy doświadczenie w tym momencie maja jeszcze żadne tak naprawdę, dopiero wchodzą w ta piłkę na najwyższym poziomie bo ile oni rozegrali meczów w europejskich rozgrywkach, jak dla mnie to na ten moment Pique nadal jest ważny w tej układance.

0

@MesQueUnClub_87 ważny owszem, logiczne że będzie w podstawie na najważniejsze mecze, ale Pique to już taki gracz, że może mieć 2 tygodnie przerwy od gry a i tak zagra na swoim poziomie, dlatego dużo rotacji między tą trójką młodych graczy w lidze byłoby wskazane. Tak to widzę, a jak to widzi Koeman to zobaczymy za pół roku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?