La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

konto usunięte

0

Dawid już wczoraj skał słabiej, dziś już to potwierdził w serii próbnej. Wiadomo, że każdy jest mądry, ale jednak kończyć powinien Piotr lub Kamil( on w drużynie na wielkich zawodach nie zawodzi nigdy). Ja bym postawił na taki skład Kamil, Andrzej, Dawid, Piotrek. Nasza wiewiórka w ostatniej serii by się zmotywował i odpalił by petardę. No cóż szkoda, zawsze brakuje jak nie kiedyś Kot, Hula, Piotrek to teraz Dawid(choć oczywiście było dobrze, ale stać był go na dużo więcej)

1

@Admin030 przecież Żyła i tak odpalił petardę - kolejnośc tutaj niewiele by zmieniła

0

@Admin030 Kamil w 2018 nie utrzymał 2 miejsca dla Polski na IO, dał się wyprzedzić Wellingerowi. A przecież Stoch był wtedy w świetnej formie. Moim zdaniem na końcu zawsze powinien skakać najmocniejszy, a na ten moment to jest Żyła. A czy coś by to dało to tylko gdybanie, może gdyby Dawid nie czuł presji to skakałby lepiej, a Piotrek jest w formie i nie robi mu to różnicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?