La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

0

Ogólnie to nigdy nie zrozumiem co jest takiego niesamowitego w tym rodrygo. Chłop nie ma niczego co wyróżniałaby go na tle innych skrzydłowych. Nie jest jakiś niewiadomo jak szybki, drybling przeciętny a i fizycznie mocno odstaje

0

@KacperVEB To że jest lepszy od Viniciusa, a liczba talentów Brazylijskich musi się zgadzać.

konto usunięte

0

@KacperVEB ale i tak jest lepszy niż Vinicius.

ja tam Rodrygo lubię, ulubiony zawodnik Realu :p

0

@KacperVEB miał dobre wejście do Realu, chyba nawet hattricka w meczu LM strzelił. I na tym byłoby na tyle.

konto usunięte

0

@KacperVEB Jak cała drużyna gra przeciętny football to z reguły każdy się dostosowuje. Zobacz jak w United zaginęli Di Maria czy Depay. Bruno ostatnio też już nie ten sam. Rodrygo potrzebuje innego stylu gry, przynajmniej tak mi się wydaje.

0

@DonAndresFCB @Bobo25 @koziar Ale Vinicius to chociaż potrafi coś strzelic po rykoszecie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?