La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Bardzo miłe uczucie wstać i wiedzieć jak juve odpadło. Klub którego fundamentem miał być Ronaldo, miał dać im ligę mistrzów, ligę krajową a okaże się że zostaną z niczym lekko mówiąc. Patrząc w jakim położeniu jest juve to słabo to wygląda ani to klub nastawiony na trofea ani klub w przebudowie to słabo o nich świadczy. A poro Ronaldo to nigdy nie lubiłem jego stylu gry a im bardziej wiek ma zaawansowany tym bardziej wychodzi, że to co osiągnął w dużej mierze zawdzięcza grze pod niego niż kreowaniu bramek samemu. Real grał pod niego w juve już jest trochę inaczej i to się przekłada na grę i na liczby. Także po ostatnich 3-4 sezonach widać różnicę między nim a Messim który jest i będzie najlepszym piłkarzem w historii. Messi mimo wieku gra jak grał pod drużynę będąc jej głównym elementem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?