La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

5

Ja wiem, że mamy max 1% szans na awans, ale nic na to nie poradzę, że po prostu wierzę :) Historia pokazuje, że można strzelić 3 gole w 7 minut, więc do ostatniego gwizdka będę trzymać kciuki. Fajnie gdyby Messi dziś włączył tryb kosmity, bo ostatni raz w ważnym meczu w LM takowy miał miejsce chyba z Liverpoolem na Camp Nou. I obyśmy mieli dziś farta!

konto usunięte

0

@skakun95 Porto mialo 0 i awansowalo xD

0

@Rust_Cohle Nie no, jeśli masz na myśli moment w którym dostali bramkę na 2-1 grając w 10, to i tak mieli nieporównywalnie lepszą sytuację od nas. Po pierwsze w dwumeczu był na ten moment remis, a my musimy strzelić dziś co najmniej 4 gole. Po drugie mieli naprzeciwko czerstwy jak bułka sprzed tygodnia Juventus, a nie PSG które jest o klasę lepsze. Po trzecie mieli już bramkę na wyjeździe, co oznaczało, że jeśli jakimś cudem (który się wydarzył) strzelą jeszcze jednego, to rywal musi pokonać ich co najmniej dwiema bramkami. Niemniej jednak uważam, że wszystko jest możliwe. Liverpool zrobił nam remontadę bez Salaha i Mane, a rewanż miał być tylko formalnością. PSG też ma ten gen frajerstwa co my, z tym że nasz gen dziś się nie aktywuje, ponieważ gramy z nimi, a to my pierwsi zrobiliśmy z nich frajerów :D

konto usunięte

1

@skakun95 mam na mysli jednego z uzytkownikow tutaj co dawal im 0% na awans po wylosowaniu Juve :D

0

@Rust_Cohle aaaaaaa, to ten sam użytkownik który wczoraj pisał o tryplecie? :D

konto usunięte

0

@skakun95 mozliwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?