La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1013 Culés

konto usunięte

8

Rutyna.


konto usunięte

9

@Yosemite To tylko 7 season wonder

1

@Yosemite Po prostu Harry

konto usunięte

0

@Yosemite jak by był kozakiem by miał więcej bramek od meczy w każdym sezonie

0

@Yosemite Jeden swietny sezon a reszta przecietnych patrzac na Suareza czy Lewego.

konto usunięte

1

@lukaszbarca15 No, ale stary... Strzelanie goli w Premier League jest trudniejsze niż strzelanie w Bundeslidze, bo po prostu liga angielska jest silniejsza. Na dodatek łatwiej się zdobywa gole w Bayernie niż w słabszym Tottenhamie. Nie ma co umniejszać Harry'emu.

Oczywiście, że Kane na razie biorąc pod uwagę całą karierę, to do Suareza czy Lewego podjazdu nie ma, ale też jest od nich młodszy. Zobaczymy, w którym miejscu będzie mając 33-34 lata. Dla mnie jest topowym napastnikiem.

Do Suareza nie ma co porównywać, bo wiadomo, że to jeden z najlepszych napastników w historii. Sprawdzony w kilku ligach, prime na poziomie Ronaldo, dwa złote buty w erze Messiego i Ronaldo. Jednak Harry na pewno jest wyjątkowy i godny podziwu.

0

@Yosemite Przede wszystkim w Anglii sa hektary wolnego miejsca.Ludzie mowili ze Messi by sobie nie poradzil bo jest za maly a zapomnieli dodac ze kilka lat temu ta liga rzadzili Aguero,Silva czy Mata ktorzy sa postury Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?