La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 825 Culés

44

Firpo ostatnio schował Mbappe do kieszeni i w tym sezonie jest według mnie bardzo dobrym zmiennikiem. Nie pamiętam zbyt wielu jego błędów i myślę, że otrzymane szansy w tym sezonie wykorzystał. Jestem ciekawy czy Barcelona będzie chciała go zatrzymać. Pewnie będzie to zależało od ofert otrzymanych w lecie i jeżeli ktoś da co najmniej 20 mln to go sprzedadzą. Kasa się na pewno przyda, ale i tak rozważyłbym jego pozostanie.

0

@ViscaBarca123 a nie uważasz że zmiennikiem powinien być Balde?

5

@Azi Nie jest jeszcze gotowy na awans. W przyszłym sezonie powinien być powoli wprowadzany do pierwszej drużyny. Firpo może grać na środku obrony, prawej obronie i lewej stronie.

7

@ViscaBarca123 Ostatnie mecze dobre, ale w większości sezonu przeciętny. Widać, że odstaje umiejętnościami od innych zawodników. Jak ogarną kogoś lepszego za nieduże pieniądze, to Firpo powinien odejść.
Jednocześnie zgodzę się, że ten Balde powinien się jeszcze ograć. Jak nie znajdą na rynku odpowiedniego piłkarza, to niech ten Firpo już zostanie.

konto usunięte

5

@ViscaBarca123 wychodzi praca sztabu Koemana, praktycznie kazdy pilkarz w kadrze zrobil postep w tym sezonie. Oczywiscie nie licze Pjanica ale to nie byl pomysl RK.

2

@ViscaBarca123 A dla mnie Firpo jest zaraz po Pjanicu drugim najgorszym zawodnikiem pierwszego składu (Lenglet i Umtiti gonią). Poza meczem z PSG nie przypominam sobie jego dobrych występów. Kojarzy mi się on raczej z bezproduktywnością w ofensywie i prostymi błędami w defensywie. W tym roku kończy 25 lat, więc już powinien być w miarę ukształtowanym zawodnikiem, a jak dla mnie to wygląda jakby dopiero wchodził w świat seniorskiej piłki. Co prawda dostaje mało szans na grę, ale chyba nie bez powodu. Barcelona z nim, a z Albą na lewej obronie to dwie zupełnie inne drużyny. Najlepiej żeby odszedł i żeby Barcelona odzyskała choć część pieniędzy.

konto usunięte

2

@ViscaBarca123 dobrze wyglada w ustawieniu z 3ma środkowymi obrońcami

0

@ViscaBarca123 To już lepiej Mingeuze sprzedać

1

@ViscaBarca123 To się wie. Ale Firpo jest też jednym z niewielu zawodników, których można wytransferować bez drastycznego osłabiania składu a za którego można dostać $. Wiadomo, że nakładanie za dużej presji na juniora - szczególnie w tylnych formacjach - nie jest rozsądne, ale taką ilość minut jak Firpo na lewej obronie - mógłby spokojnie dostać. e: i nie musi być przy tym zawodnikiem pierwszej drużyny.

2

@Azi Racja, nie jest niezbędny i jego rolę może pełnić nawet ktoś z rezerw. A 20 mln bardzo się przyda.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Firpo wg mnie za dobre występy powinien otrzymać szanse w następnych meczach jako LŚO. Za Koemana chyba nie miał jakiegoś słabego meczu.

0

@ViscaBarca123 Duży wpływ będzie miało zebranie kasy na transfery nie wszystkich uda się sprzedać moim zdaniem.Jeśli będzie dobra oferta to pójdzie dobre występy pomogą w sprzedaży.

0

@ViscaBarca123 Ja dałbym Emersonowi i Firpo presezon i zostawił lepszego - proste. Dest może grać na obu bokach, a przy systemie z wahadłowymi można też np. Trincao tam dać, jak w II połowie meczu z PSG. Marzy mi się Gaya w przyszłym sezonie, ale zobaczymy, czy będzie do wyjęcia za jakieś rozsądne pieniądze - on jest bardzo związany z VCF a są ploty, że wejdzie nowy inwestor i trochę ogarnie ten bajzel.

0

@Azi widziałeś jakiś mecz Balde?

0

0

@Azi i co sądzisz o tym zawodniku? Jak gra ?

0

@kaamil1910 Mecze z jego udziałem widziałem w młodzieżowej LM w 2019 i nie oglądałem ich żeby zwrócić uwagę jak gra, więc wybacz ale nie będę się wypowiadał. @ViscaBarca123 wie na jego temat dużo więcej, bo przypuszczam że ogląda regularnie rezerwy (a jak nie mam takiej okazji).

0

@ViscaBarca123 Nie wolałabyś przedłużenia kontraktu z Mirandą, który wróciłby do Barcelony na LO, jako młody zmiennik Alby?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?