La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

4

Mam nadzieje ze jednym z wymagań Leo do pozostania, będzie kolejny sezon dla Kumana. Ronald zasłużył na normalne okienko i dostosowanie drużyny tak jak on to widzi. Gość z Fiata 126P zrobił Mercedesa C63 AMG, a być moze w przyszłym sezonie zrobi z tej drużyny Lamborghini Aventador. Ja mu w pełni ufam, bo zrobił coś z naszymi chłopakami, czego nie potrafił zrobić Valverde przez 2,5 sezonu, ani Setien przez pół, a nie dostał nic o co prosił przed początkiem tego sezonu. O wprowadzeniu młodych którzy mogą stanowić o sile naszego zespołu nawet nie wspominam. Laporta strzeli sobie w kolano, jeśli wymieni Ronalda na kogoś innego w przyszłym sezonie.

3

@Janas11224 już nie przesadzaj, ale z tym, że coś tam zdziałał się zgodzę, gdyby była skuteczność byłyby lepsze wyniki w tym sezonie czego bym się nie spodziewał po ostatnim z Setienem

1

@NaFazieHitman sprawił ze chce mi się oglądać kolejne mecze, a po odpadnięciu z Lm czuje niedosyt a nie wstyd. Dla mnie wystarczające żeby dać mu jeszcze szanse

0

@Janas11224 wszystko fajnie, tylko zawodnik chyba nie powinien decydować czy trener zostaje czy odchodzi. Nawet Messi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?