La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Witam, mam pytanie. Wchodząc na Netflixa wyświetla się komunikat ,,Nie udało się prztworzyć ostatniej płatności. Aby nadal korzystać z serwisu Netflix, zaktualizuj dane płatności". Problem w tym że pieniędzy z konta Nie pobrało, ale dostęp mam nadal. Przy próbie ponownego przypisania tej samej karty wyskakuje ,,Wygląda problem z metodą płatności której chcesz użyć". Następny termin rozliczeniowy to 7 kwietnia. Wie ktoś o co chodzi ?

1

@Kgorecki2500 Pewnie 7 kwietnia Ci pobierze i tyle

1

@nieprzysiadalnosc dodam że prawdopodobnie jest to spowodowane bo limit dzienny miałem ustawiony ja 20 zł a płace 43 zł. Ale zobaczymy i tak w kwietniu będę musiał podpiąć nową kartę, ale najwyżej ustawie limit większy żeby wrazie czego pobrało zaległą kwotę za kwiecień. Dzięki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?