La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

0

Jakby się udało sprzedać Neto, Griezmana, Lengleta, Umtitiego, Dembele, Coutinho, Pjanica i Matheusa to mogłaby być fajna kasa za to, pod warunkiem że nie sprzedaje ich Bartek, bo byśmy jeszcze dopłacili...jak myślicie, z 200 mln udałoby się za wszystkich?

0

@wojtek_debiec4 Dembele pozbył bym się tylko jeśli ktoś da powyżej 75mln. A za resztę 140 powinno się udać dostać.
Oczywiście jakbyśmy byli w Fifie:)

0

@wojtek_debiec4 Udałoby się ale co z tego skoro to tylko marzenia. Klub powinno opuścić z 8 piłkarzy a zakładam że odejdzie może ze 4. Dembele nigdzie się nie ruszy, Griezmann raczej też zostanie a za tych co obowiązkowo trzeba się pozbyć Barca dostanie grosze.

0

@endriuuu2 wiadomo, bardziej takie rozważania i chęci... to jakby za tyle udało się opchnąć i tez uwolnić od ich wysokich pensji, to Aguero, Garcia za free (kasa na pensje będzie za tamtych) i może faktycznie na Gaye i Hallanda by starczyło.

0

@MaŁolat dlatego to tylko rozważania. Ja myśle ze Griezmann i Coutinho sprzedadzą. Pytanie co z Dembele..

0

@wojtek_debiec4 będzie ciężko ale może się uda. Pzdr

0

@wojtek_debiec4 Z klubu powinni odejść: Neto, Umtiti, Firpo, Matheus, Pjanić, Coutinho, Griezmann oraz Braithwate = 8 piłkarzy + tacy piłkarze jak Alena czy Todibo.

0

@MaŁolat ja bym oddal Lengleta a zostawił Firpo... Fajnie grał jako boczny środkowy obrońca. Może by to była pozycja dla niego..dodlabym Dembele jakby ktoś chciał...plus wypożyczeni todibo itp

0

@endriuuu2 wiadomo to nie FIFA, tylko bardziej życzeniowo swoją wizję przedstawiam

0

@wojtek_debiec4 Klub musiałby kupić kogoś w miejsce Lengleta bo Firpo mimo wszystko to nie ten poziom (mimo tego że ostatnie 3 mecze zagrał w miarę przyzwoicie).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?