- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
13
Były poseł do Parlamentu Europejskiego, pięciokrotny kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, pisarz - autor wielu książek, przedsiębiorca, prezes partii KORWiN, obecnie poseł na sejm IX kadencji, z list partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, Janusz Korwin-Mikke opublikował na swoim profilu Twitterowym post. Polityk dodał nam otuchy pisząc, że selekcja naturalna - jak zwykle, i tym razem nas uratuje.
10
@Quavosk W punkt.
0
@Quavosk nie uratuje, będzie tak samo jak w Niemczech.
Nie tylko feministki nie chcą mieć dzieci/chcą mieć max 1/2.
To po prostu poziom życia poszedł górę, a dzieci to poświęcenie kariery/wyjazdów itd.
No ale pan w muszce jak zwykle tego nie ogarnia, pewnie dlatego kandydował 5x i ani razu nie doszedł do 10% xd
14
@MESSIah16 dzieje się też dlatego że feministki i organizacje z nimi związane celowo starają się ośmieszyć rodzicielstwo i poświęcanie się dla rodziny. Widać to wszędzie ale niektórzy tego nie ogarniają i jeszcze temu przyklaskują.
1
@MESSIah16 akurat model rodziny 2+2 jest ok. Co do zakładania rodziny, to wszystko zależy czy jest się odpowiedzialną osobą, i czy nie kieruje się wartością: muszę zrobić wielką, karierę po co mi dzieci one tylko przeszkadzają.
2
@FDJ żartujesz? Dziś nie żyje się jak kiedyś, że nie mieli pojęcia o antykoncepcji, narobili 7/8 dzieci, które przymierały głodem i cały dzień zasuwały w polu.
Dziś ludzie chcą żyć na odpowiednim poziomie, wykształcić pociechy, ułatwić im start, wyjechać od czasu do czasu na wakacje, mieć chwilę wytchnienia.
Są też kobiety, które się realizują, świetnie zarabiają i to sprawia im większa radość. Każdy ma inne priorytety.
@Kgorecki2500 no ale jak chce zostać dyrektorem banku, to znaczy że odpowiedzialna nie jest? Może to daje jej szczęście? Też uważam 2 + 2 za ok.
0
@Quavosk Jeszcze Mistrz krajowy w brydżu....
0
@Biskup skupiłem się na osiągnięciach politycznych pana Janusza.