La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

1

Nigdy nie byłem zwolennikiem pana Laporty, jednak mam ogromną nadzieję, że wszystko zostanie dopięte pod względem kadrowym i finansowym. Ostatnie czego obecnie potrzebuje klub to kolejne zamieszanie, a nawet farsa z kolejnymi wyborami. Szczególnie, że jednak większość środowiska Barcy pozytywnie i z nadzieją zareagowała na wynik wyborów. Wszyscy liczyli na stabilizację i uspokojenie nastrojów wokół klubu. Dlatego trzymam kciuki za pana prezydenta elekta.

2

@Stoiczkow A co z tym Laportą jest takiego strasznego? Jak dzieci to piszą, to olewam, ale Ty swoje lata masz i trochę widziałeś. Dla mnie to był najlepszy i najbardziej uporządkowany okres jaki ja pamiętam. Nigdy nie ma ideału, ale w porównaniu do tego przed nim i po nim to była bajka.

0

@arasz1819 Nie byłem zwolennikiem, co nie jest jednoznaczne z byciem zagorzałym przeciwnikiem. Pan Laporta wydawał się dla mnie być przykładem typowego polityka populisty, pamiętam hasła jakie głosił na początku, a jak wyglądała praktyka pod koniec. Spore wydatki na prywatne samoloty, prezenty, niejasności przy zatrudnianiu firm kooperujących z Barcą. Do tego bizantyjski styl sprawowania władzy oraz pycha, którą przynajmniej ja odczuwałem pod koniec, potrafił wskazywać dla rozgłośni radiowych z jakim dziennikarzem chce, a z jakim nie chce rozmawiać, założenie podsłuchów współpracownikom itp.
Oczywiście każdy człowiek jest omylny, ja np. byłem zwolennikiem Rosella, czego potem żalowalem.
Dlatego liczę na pana Laportę pomimo tego, że w przeszłości miałem wobec jego rządów pewne zastrzeżenia, bo sukcesy za jego prezydentury również były i nie mam zamiaru tego kwestionować.

1

@Stoiczkow No niestety każda władza rozpasa. Szczególnie jak były sukcesy, pieniądze, splendor. Tak jak mówisz, to są głównie zarzuty z końcowego etapu prezydentury, więc mam nadzieję, że 20 lat starszy, będzie potrafił wyciągnąć wnioski ze swoich błędów. To była Barcelona powszechnie szanowana i nielubiana chyba tylko przez Real, dzisiaj jesteśmy wyśmiewani przez większość piłkarskiego świata i gość z takim charakterem jest nam potrzebny. Trochę cwaniak, trochę polityk, ale pewny siebie i odważny. Największym problemem może być brak Johanna, bo to był człowiek instytucja i Laporta nie krył, że czerpał z jego wiedzy i piłkarskiego nosa garściami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?